plakát seriálu

90210: Nová generace

(90210)

Epizoda 4×17 – Žij svůj sen (Babes in Toyland)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jen se svěřuje své sestře Naomi, že hlavním cílem její návštěvy je nalézt svobodného bohatého muže vhodného na vdavky. Když jednoho pozná, snaží se ho dohodit Naomi jako nového klienta. Protože chce Naomi přes věčně kritickou sestrou vypadat dobře, sdělí jí fiktivní adresu kanceláře, která ji zrovna napadne. Když se pak na onu adresu vydá zjistí, že se zde provozuje sexshop. Celé místo si pronajme a předělá na kancelář, ale stejně to vyvolá řetězovou událost trapných situací.

Adrianna a Dixon mají schůzku s hudebním skladatelem pro velkofilmy. Tu však sabotuje Vanessa, která se snaží z Liama udělat hvězdu filmového plátna za každou cenu.

Annie se stále snaží přiklonit do sebe zahleděného milionáře, aby s ní spolupracoval na charitativní kampani. Jediným kloudným výsledkem schůzky se ale stává vzájemné zalíbení mezi P.J. a Naomi.

Silver se rozhodně, že začne studovat na New Yorské univerzitě, aby byla blíž Navidovi. Po sléze si to ale z nepochopitelných důvodů rozmyslí.

Ivy pátrá po pouličním umělci, který zničil její fotografie a když ho najde, začne ji nebezpečně přitahovat jeho práce i on sám.

Hlavní postavy
Ivy Sullivan
Liam Court
Erin Silver
Adrianna Tate-Duncan
Dixon Wilson
Naomi Clark
Vedlejší postavy
Jen Clark
Mr. Smith
William Paddington
Beverly Hills Shopper
Preston Hillingsbrook
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevŽij svůj sen
Původní názevBabes in Toyland
Rok natočení2012
Premiéra6. března 2012
Česká premiéra22. srpna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry1 260 000 diváků
Autoři profilu epizody