plakát seriálu

Meadowlands

(Cape Wrath)

Názory uživatelů

Cape Wrath

Vítejte v Meadowlands, nejbezpečnějším městečku na světě! Meadowlands je takový hotel California, kde se i ráj na zemi snadno změní v noční můru.
Danny, Evelyn a jejich děti Mark a Zoe jsou do Meadowlands přesunuti v rámci programu ochrany svědků. Brzy zjišťují, že jejich nový domov není až tak zářivý, jak se na první pohled může zdát. Seriál navozuje atmosféru ve stylu Velký bratr tě vidí s motivačním plakátem Josepha Goebbelse na zdi jednoho z obyvatel Meadowlands. Roztáčí se tak kolotoč paranoi, vydírání, pronásledování a podezřelým je úplně každý.
Je to jeden z těch seriálů, které mají být samy o sobě divné. V hlavě vám hned naskakuje spojitost s Twin Peaks a Prisoner. Cape Wrath chce být jedinečný, znepokojující, temný a tajemný, jenže se snaží až moc. První dvě epizody vypadaly slibně, ale pak celkově seriál klesá, až dospěje k celkem nezajímavému vyvrcholení. Hlavní dějová linie kolem Dannyho se často ztrácí v dějových liniích ostatních členů rodiny. Bohužel žádná z hlavních postav mi nebyla moc sympatická, takže mi bylo v podstatě jedno, co se s nimi stane.
Přišlo mi, že tvůrci vytvořili víc záhad, než by sami chtěli. Objevují se stále nové a nové otázky, ale odpovědi téměř žádné. Nedozvíme se, proč se vůbec rodina dostala do programu, kdo přesně je Samantha, co se stalo s Ormondem, kde se Meadowlands nachází a co je vůbec program Cape Wrath.
Konec Cape Wrath byl hodně uspěchaný a pro mě po osmi dílech docela neuspokojivý.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk