A Bit of Fry and Laurie

A Bit of Fry and Laurie (A Bit of Fry and Laurie)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Zooey

17. listopadu 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Legendy

Hugh Laurie je známí hlavně díky hlavní roli v americkém seriálu Dr. House. I já ho poprvé viděla jako Dr. House a pak ještě v Černé zmiji a okamžitě jsem se zamilovala. Když jsem pak v jeho životopisu zjistila že se Stephenem Fryem vytvořil seriál Bit of Fry and Laurie okamžitě jsem ho stáhla a nelitovala jsem. Krátké skeče ve kterých si dělají legraci snad ze všeho co vás napadne jsou vážně originální a z těchto dvou pánu se pro mě po shlédnutí několika dílu stali Páni Komici. V několika skečích projevuje Hugh Laurie i svoje nadání pro hru na klavír. Z každé minuty seriálu je poznat je Laurie a Fry jsou dobří přátelé protože jsou naprosto sehraní.
Neco je možná pro nás čechy nepochopitelné protože je to britský seriál a tak se navážejí hlavně do britů ale i tak se pokaždé úžasně bavím u každého dílu.

Avatar uživatele
filmmovier

9. ledna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nejlepší komediální dvojice

Zatím jsem viděl jen první dva díly, ale nebojím se dát tomu plný počet. To, co dokážou tihle dva, totiž umí jen málokdo, dokonce i Monty Pythoni mi přijdou méně vtipní. Fry a Laurie jsou prostě sehraná dvojka, která nikdy neomrzí, a tyhle jejich skeče jsou originální, skvěle vypointované a hlavně ohromně vtipné. Za mě tedy 100% a já jsem rád, že jsem našel další britský seriál, u kterého se můžu příjemně pobavit. A jen tak mimochodem, z těch dvou je lepší Stephen Fry... :D.

Avatar uživatele
aass.ddff

4. ledna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Hlouposti a hloupůstky

Samozřejmě má tento seriál lepší i horší místa. Skeče jsou většinou dost dobré, ale některé jsem moc nepochopila. Co si zaslouží vyzdvihnout, jsou písničky. Jsou chytlavé a blaznivé, ale bez nich by to nebylo ono.