plakát seriálu

Adresa: L.A.

(The L.A. Complex)

Názory uživatelů

Get LA'd

Už jsem myslela, že jsem konečně našla seriál, který mi sedí, skvěle ubíhá, jsou tam příjemné postavy, které se chovají normálně, nijak extra nevybočují a hlavně si kvůli nim netoužím podřezat žíly. A pak přišla druhá série.

The L.A. Complex je stoprocentní soapka, která perfektně sedí do programové skladby CWčka. I když je to původně kanadské drama, na jiné stanici by ani jet nemohlo. Je to dramaticky dramatické drama, neuběhne minuta, aby se nestalo něco katastrofálního, co obrátí život dané postavy naruby. Najdete tady úplně všechno, na co si vzpomenete.

Koncept je ten, že parta lidí se snaží uspět ve městě andělů a stát se další vycházející hvězdičkou. A hlavně vydělat pár dolarů k tomu, aby přežili a mohli si zaplatit další noc v bytovém komplexu s obřím bazénem ve středu.

První série je skvělá. Možná je to tím, že má pouze šest dílů, má to spád, nenudíte se, postavy jednají tak, jak byste od nich očekávaly. Connor už sice byl na pokraji šílenství, ta sebedestrukce a zapálení vlastního baráku a neustálé chlastání mi na konci začalo hodně vadit. Pořád ale první řadu hodnotím hodně vysoko.

Pak se na scéně objeví Beth, Abby svou osobnost otočí o sto osmdesát stupňů, Nick své geekovství posune na nový stupeň a všechno jde do kytek. Beth je na pěst, fakt. Vím, že to píšu skoro ke každému seriálu, ale prostě nechápu, jak můžou lidi předvádět tak debilní ženský. To jsou takové i ve skutečnosti? V sedmém díle, když odtáhne bráchu z perfektní role jen proto, že dostal roli mučeného dítěte. Grrrrrr. Z příjemné Abby se stala rozvracečka vztahů, cizoložnice a hysterka, která se nechá nejvíc idiotsky vyhodit z dobře placené práce, naprosto bez důvodu. Trocha profesionality neuškodí, holka! A Nick, bože! Nemám ani slov! Který idiot se může chtít nechat vyhodit z práce jen kvůli tomu, že jeho naštvaná přítelkyně odešla bez úspěchu? OMG to nemá logiku!

No dobře, už jsem se vyplakala. Je pravda, že jak v jedničce, tak ve dvojce jsem se bavila. I když mi tuhla krev v žilách, pořád The L.A. Complex považuju za skvělou oddychovku, u které vám čas poletí, že se ani nenadějete.

70 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí