plakát seriálu

Agentura Jasno

(Psych)

Epizoda 6×12 – Shawn a pravá dívka (Shawn and the Real Girl)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Todd, který se účastní seznamovací reality show, upadne do kómatu po nehodě v autě. Gus se Shawnem jdou do utajení a vydávají se za dva svobodné mládence, co se ucházejí o přízeň dívky Melindy, aby udájnou nehodu vyšetřili.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Todd už byl předtím vystaven pár nehodám a Shawn s Gusem začnou podezřívat dobráka Dannyho. Ten by byl ale posléze sám obětí "nehody", kdyby si Shawn včas nevšiml, že gril, u kterého Danny stojí, má narušenou hadičku u propan-butanové lahve. Pak uvidí Jaye, tvůrce show, jak flirtuje s Melindou a myslí si, že schválně sabotuje ze žárlivosti soutěžící. Melinda jim ale řekne, že jí Jay pouze dával tipy, jak prodat romantiku před kamerou. Jules s Lassiem na Jaye udeří, že schválně sabotuje soutěž, aby dostal peníze z pojistky, protože to je jediný způsob, jak na tom vydělat. Jay se hájí tím, že pořad prodal stanici NBC, ale provalí se, že show nikomu neprodal. Shawn soutěž vyhraje a pak Jules s Lassiem na nahrávce ukazuje, jak Melindě našel toho pravého. Zjistil totiž, že Danny kdysi na vejšce psal Melindě romantické dopisy a ona je zbožňovala. Pak kamera ukáže Dannyho, který následně začne s Melindou tancovat. Při sledování si Shawn všimne podivného náhlého střihu. Naštěstí jsou nahrávky zálohovány a Shawn požádá o puštění záběrů z pokoje soutěžících. Všichni tak na prvotní nahrávce vidí kameramana Hanka, jak podstrkuje Dannymu do nočního stolku rukavice, které použil, když manipuloval s brzdnou kapalinou na Toddově autě. Díky včasnému zásahu nezemře pár při seskoku z letadla. Hank se nedokázal smířit s tím, že mu Jay vzal jeho nápad a neudělal ho partnerem.

Hudba v epizoděvložit další píseň

The Lady In Red (Chris De Burgh)

Kiss Me (Sixpence None The Richer)

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
26:01: Uprostřed stolu jako držák na svíčky.
Narážky na další seriályvložit další narážku

The Bachelorette

Reality show Paths of Love, ve které Shawn a Gus vyšetřují, je obdoba Bachelorette.

Cosby Show

Melinda říká, že jí Gus připomína Buda z Cosby Show. ("I´m trying to get a read from his friend Gus, kinda reminds me of Bud from the Cosby Show.")

Přátelé

Jay říká, že svůj pořad Paths of Love prodal NBC, která produkuje klasiku jako Přátele. ("I sold this to NBC, NBC! They make classics, like Friends...")
Hlavní postavy
Shawn Spencer
Burton 'Gus' Guster
Carlton 'Lassie' Lassiter
Juliet 'Jules' O'Hara
Karen Vick
Henry Spencer
Vedlejší postavy
Jay Gianukos
vizážistka
asistentka
Todd Kramer
kameraman Hank
Hilton Fox
Steve Rollins
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevShawn a pravá dívka
Původní názevShawn and the Real Girl
Rok natočení2012
Premiéra14. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry2 565 000 diváků
Autoři profilu epizody