Agentura Jasno

Agentura Jasno (Psych) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Yang 3 v 2D

Jedna žena jménem Allison tvrdí, že ji unesl Yin. Kluci jsou otrávení, že ji musejí vyslechnout, protože jim neustále někdo volá a píše, že setkali s Yinem. Allison jim všam ukáže fotku, kterou vzala při útěku, kde je malý Shawn s paní Yang, a tak se všichni vydávají na místo činu, kde byla Allison údajně držena, jenže v domě bydlí rodina s dětmi.

Rodina se teprve včera vrátila z dvoutýdenní dovolené. Navíc fotka, kterou Allison ukradla je pravá, jen pozadí je změněné. Allison je odvedena k Henrymu domů, odkud ji ale unese Yin. Kluci požádají o pomoc paní Yang, ta chce na místo činu. Tam Shawnovi poradí, že někdy není vodítkem, co na místě Yin zanechá, ale co vezme. Shawn se rozhlídne po pokoji a zjistí, že jeho vojáček je posunut a míří na jeho desky, tam chybí jedna, na níž je písnička o ředitelovi a studentce. Policie se vydá na univerzitu, kam chodí Allison. Shawn si všimne přednášky na téma romantika, kterou zmínila Yang při svém projevu. Učitel Karl ale nepřišel do školy a je tam jiný, který ho zastupuje. Je tam pohádka, esej, kde je postava Allison, která na konci umře násilnou smrtí.Obdrží adresu, která je dostane na pole, kde je krabice s kazetami. Na kazetách jsou Maryho videodeníky. Mary zmiňuje, že Yang je možná pěšák, který vykazuje spíše znaky oběti než agresora. Možná, že z toho nic nespáchala. Henry s Madeleine, Shawnovou matkou, objeví fotku, na které je Shawn s Yang před domem o tři bloky dál. Shawn s Gusem vejdou do domu, kde na ně čeká Allison, ve skutečnosti pomocnice Yina. Se zbraní v ruce je dovede do místnosti, kde je připoutá k židlím. Pak jí Yin nařídí, aby odešla. Poté se otočí a my konečně vidíme, jak vypadá. Sám říká, že Allison bude jednou schopna opravdu velkých věcí. Yin je hodlá otrávit jedem. Yang zavede Juliet do domu, ale zmizí jí z dohledu. Jules narazí na Allison, kterou nakonec přepere. Shawn s Gusem požadují, aby jim před smrtí Yin vysvětlil, proč zrovna oni. Yin mu poví, že to Yang si ho oblíbila už v dětství a že zničila jeho důvěru, když ho podrazila, aby zachránila jeho matku. Do toho tam vejde Yang a nazve Yina svým otcem. Pak se spolu začnou bavit, Yang žádá o odpuštění a když si mu sedne na klín, vrazí do něj jehlu s jedem.
Shawn uklidňuje Jules ve vyslýchací místnosti, že i dalšího zabijáka zvládnou, protože mají jeden druhého. Pak se políbí a Shawn odejde. Vše vidí Lassie, který je z toho pořádně šokovaný.

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Shawn řekne, že videodeník Maryho byl pořízen dva dny před jeho smrtí. Deník je z 30. července, ale Mary umřel 24. února.

Ananas více z této kategorie

13:59: Maličký ananas na lince v Henryho kuchyni pod oknem vedle béžové nádoby.

Narážky na další seriály

One Tree Hill

Mary prohlásí o One Tree Hill, že je to mizerná napodobenina Dawsonova světa. (It's a poorly executed Dawson's Creek. Why would they do that?!)

Sezame, otevři se

Shawn s Gusem mluví o Sesame Street během svého únosu. ("What is that – a Sesame Street reference?")

Perfect Strangers

Shawn se ptá Yanga, zda si pamatoval dialogy z každé epizody Perfect Strangers. ("Memorized episodes from Perfect Strangers, line by line?")

HUDBA V EPIZODĚ

The Headmaster Ritual (The Smiths)

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Yang 3 v 2D (neoficiální název)
 • Yang 3 in 2D
 • 5. série, 16. epizoda (celkově 79. díl)
 • 22. prosince 2010
 • 2010
 • 43 minut
 • www.imdb.com/title/tt1654404/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska