plakát seriálu

Agentura Jasno

(Psych)

Epizoda 7×06 – Zaprodaný cirkus (Cirque du Soul)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Gus má strávit den s Maximem, a tak ho vezme do cirkusu, což byl Shawnův nápad, protože za ním přišla zaměstnankyně, která postrádala ztraceného kolegu. Lassie je nadšený, že jeho láska Marlowe je propuštěna z vězení. Vše se zkomplikuje, když zjistí, že na její podmínečné propuštění dohlíží Gibbsová, se kterou se kdysi vyspal a už jí nezavolal.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ta se jim mstí a Marlowe nemůže bydlet s Carltonem. Dočasně zůstanou u Shawna s Jules, ale to také není vhodné řešení. Lassie jí proto požádá o ruku a ona souhlasí. Mohou spolu tedy bydlet, jenže Gibbsová neočekávaně přijde a chce po Marlowe vzorek moči, protože je jasné, že zásnuby oslavovala alkoholem, což nesmí. Jules vše zachrání tím, že jí dohodí Woodyho.
Kluci jsou v cirkuse svědkem úmrtí onoho pohřešovaného muže a Rachael je naštvaná, že do toho zatáhl jejího syna. Dokonce jsou i zatčeni, když sledují partu cirkusáků vloupat se do továrny. Henry poví Gusovi, že Shawn se bojí, že o něho přijde, proto se chová, jako by to vypadalo, že mu chce zničit vztah s Rachael. Gus Shawnovi nakonec pomůže při akci, kdy ona banda zachraňuje svou kamarádku. Kradli totiž pro podnikatele, který jim slíbil víza a nyní je vydírá, že když nedokončí práci, zabijí ji. Shawn vysvětlí Rachael situaci a usmíří ji tak s Gusem.

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Shawn Spencer
Burton 'Gus' Guster
Carlton 'Lassie' Lassiter
Juliet 'Jules' O'Hara
Henry Spencer
Vedlejší postavy
Leonardo
Jeffrey Duke
Ursula Gibbs
Marlowe Viccellio
Woody - patolog
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevZaprodaný cirkus (neoficiální název)
Původní názevCirque du Soul
Rok natočení2013
Premiéra3. dubna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka41 minut
Sledovanost premiéry2 406 000 diváků
Autoři profilu epizody