plakát seriálu

Agentura Jasno

(Psych)

Chybička se vloudí...

01×10 Špatná konstelace

Během tiskové konference Hugo tvrdí, že objevil planetu podobnou Zemi, ale ze záběrů bylo patrné, že jeho teleskop na to není uzpůsoben. Dokonce ani nejlepšími dnešními teleskopy není možné přímo vidět planetu o velikosti Země okolo hvězd.

01×12 Zataženo s možností vraždy

Juliet tvrdí, že na sobě měla aligátoří cvičky, když šli s Lassiem k soudu, ale v záběru bylo vidět, že je na sobě neměla.

01×14 Poker? Mmm, a předkrm nebude?

Když se Shawn snaží číst z karet na podlaze, zvedne srdcové J, když ale kamera znovu najede na podlahu, srdcové J zde stále leží.

01×15 Duch šílené Sherry

Na konci epizody si Shawn uvědomí, že zapomněl na Guse, který je zaseklý uvnitř domu, ale podle scény, kdy vstupovali do domu, je jasné, že když Shawn opuštěl dům, musel kolem Guse projít.

01×15 Duch šílené Sherry

Než vstoupí O'Hara do Wispy Sunny Pines, dá si mobil do tašky a tašku na rameno, ale v další scéně ji má na loktu.

01×15 Duch šílené Sherry

Když Gus a Shawn spolu mluví ve své kanceláři po incidentu v dívčím spolku, když Gus mluví na Shawna, kouká se dopředu, protože Shawn stojí před ním, když je ale záběr na samotného Guse mluvícího na Shawna, kouká se Gus doleva, i když je evidentní, že Shawn stojí stále na tom samém místě.

01×15 Duch šílené Sherry

Když Harry vzpomíná, jak vytáhnul Děsivou Sherry z okna, je jedna okenní tabulka zavřená dovnitř. Ale na začátku epizody, když si Shawn a Gus myslí, že vyskočila, jsou obě okenní tabulky otevřené směrem ven.

02×02 Dinosauří případ

Když Shawn kreslí, kdo je odpovědný za smrt nalezeného muže, mění se neustále poloha papírů, co drží v rukou.

02×02 Dinosauří případ

Když Shawn a Gus parkují před branou Deacon Walker farmy, Gus v jednotlivých záběrech je připoutaný bezpečnostním pásem a pak zas ne.

02×02 Dinosauří případ

Když Shawn a Gus utíkají z Deacon Walker farmy, minou ceduli s nápisem "Narušitelé budou zastřeleni". Když se ale Shawn ohlédne, vidí přední část cedule místo zadní.

02×03 Médium proti médiu

Shawn tvrdí, že 700 hodin je skoro 20 dní, ale ve skutečnosti to je skoro 30 dní.

02×03 Médium proti médiu

Když Shawn kopnutím shodí na zem Lindseyin kufr, předek kufru je míří směrem k zemi, v další scéně ale míří směrem vzhůru.

02×03 Médium proti médiu

Když Shawn říká Gusovi před jejich kanceláří, jak ho otravuje to další médium, je v záběru za Shawnem vidět dva muže opírající se o zábradlí, v jednom záběru, je však jen jeden muž.

02×04 Z nuly k vraždě za 60 sekund

Když Gus a Shawn najdou mrtvého Johnnyho G., je jeho hlava zakloněná, ale při záběru zepředu, je jeho hlava skloněná a pak při záběru zevnitř je jeho hlava opět zakloněná.

02×05 Vražda na dostizích

Když Shawn s Gusem vycházejí ze své kanceláře (7:42), nechají dveře otevřené, ale když je znovu záběr na jejich kancelář, jsou dveře zavřené.

Juan Carlos je zabit na Hastingském závodišti, které je ve skutečnosti ve Vancouveru v Kanadě a ne v Santa Barbaře.

02×06 Maso je vražda, ale vražda je taky vražda

Shawn získá místo v redakci tím, že ohromí šéfa, když mu řekne, že je levák, ale my můžeme v několika scénách vidět, že píše pravou rukou.

02×07 Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý?

Ve scéně, kde se Shawn snaží dokázat své schopnosti média před třídou, číslo, které napsal student na tabuli, se mění z 6,022 na 6,002.

02×08 Lupičská ukolébavka

Shawn fotí místo činu mobilem a mačká tlačítko rychle za sebou. Nicmémě tento typ mobilu potřebuje nějaký čas, aby uložil snímek, takže by na něm nebylo možné vyfotit tolik snímků tak rychle za sebou.

02×09 Lovci odměn

Na začátku epizody sedí Gus se Shawnem před policejní stanicí, oba jedí zmrzlinu, Gus ji má skoro snědenou, když se ale objeví Henry, má ji zas skoro celou, i Shawnovi zničehonic přibyla zmrzlina.

02×09 Lovci odměn

Když vyskakují z lodě, je dobře vidět, že všechny zaskakují doubléři.

02×09 Lovci odměn

Dwayne utíká z bistra před lovcem, vidíme jak utíká okýnkem a ruce má volné, když ho lovec chytí a přitiskne ho na stůl, má zase na rukou pouta.

02×09 Lovci odměn

Gus řekne Shawnovi, že to on řídí tohle auto a prostě pojede na policejní stanici, pak je pohled z boku na auto (15:42) a my můžeme vidět, že v autě je najednou jen Gus, kam zmizel Shawn a vrah?

02×10 Gusův otec možná zabil souseda

Když Shawn s Gusem prohledávají podkroví starého pána, mají úplně jiné oblečení, než když se v následující scéně ptají muže na nelegální fotky.

02×10 Gusův otec možná zabil souseda

Když se Shawn zhoupne na laně, aby zastavil prchajícího muže, je v momentě, těsně než ho Shawn shodí na zem, vidět Shawnova dubléra.

03×14 Pravdivější lži

Shawnem, Gus, Ryan a svědek jsou honěni zločinci, ti jim prostřelí kufr a ten se následně otevře. Když ale auto narazí do zdi (37:35) je kufr zavřený. V dalším záběru zezadu je kufr zase otevřený.

03×16 Večer s panem Yangem

Shawn najde obrázky na podlaze vlaku, leží všude na podlaze. Když ale kluci pomohou do vlaku naskočit Marymu, obrázky na podlaze už neleží.

04×03 Dva stateční

Když na začátku epizody jedou autem, Gus se v jednu chvíli připoutaný a v další už ne.

04×03 Dva stateční

U ohně říká šerif Shawnovi a Gusovi o tom, jak potkal Lassieho, je pohled na Shawna (8:47), ten si opírá bradu o pravou ruku, v dalším záběru, bližším, si ji však opírá o levou, a hned zase o pravou.

04×04 Ďábel se skrývá v dívčím pokoji

Na začátku epizody policie prozkoumává tělo mrtvé dívky, pak je pohled na dav, ve kterém můžeme vidět Shawna a Guse (3:16), hned poté ale vidíme jejich modré auto, kterým přijíždějí na místo činu.

04×04 Ďábel se skrývá v dívčím pokoji

Shawn a Gus obviní Lucy z vraždy, její kluk se jí zeptá, jestli to je pravda a my vidíme část jejího obličeje, z něhož je poznat, že se na něj Lucy dívá. Jenže hned v dalším záběru, Lucy kouká na Shawna s Gusem.

04×06 Vraždy po indicku

36:39 Shawn mluví s pachatelem na jarní slavnosti a v dalším momentě na něj starý muž hodí červený prášek. Ještě ale než to udělá je rychlý záběr na Shawnova záda a na Jules, kterou pod krkem drží pachatel. Můžeme si všimnout, že Shawnovo rameno je už červené, přitom muž ještě prášek na Shawna nehodil.

04×08 Vlkodlak

Na konci, když Shawn říká, že se jim vrah vloupal do kanceláře, je jasné, že nejdřív rozbil okno a pak unesl Stewarta. Jenže na začátku epizody se Shawn s Gusem vzbudili hned poté, co slyšeli rámus tříštícího se skla, takže by vraha chytili.

04×09 Výstřel do tmy

Lassie řekne, že Shawna nemůžou vystopovat pomocí GPS, ale když Shawn volá Gusovi, můžeme vidět, že je má úplné WIFI připojení, takže je tu víc možností, jak ho najít, i kdyby GPS nefungovalo.

04×09 Výstřel do tmy

Když Shawn střílí, hlaveň pistole se vůbec nehýbe.

04×11 Adrenalinoví blázni

Když najdou Stua v maringotce mrtvého, je vidět průstřel pravého spánku a na jeho svetru není ani kapka krve, ale když poté leží na patologii, doktor říká, že má díru v hrudi a při pohledu na Stua je vidět průstřel hrudníku a na hlavě ani škrábnutí.

04×12 Vše o Juliet

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, stromy rostou z vrchu a ne odspoda, takže spodní část s větvemi je ve stále stejné úrovni.

04×16 Pan Yin uvádí...

Na Shawnově kalendáři je napsáno, že je únor. Když ale Shawn s Gusem jedou do bytu Maryho, venku padá listí, což značí, že je ve skutečnosti podzim.

05×02 Odcizení

Lassie zmíní, že Ben a jeho přítelkyně by si dělili společný majetek napůl, pokud by spolu byli alespoň 7 let, ačkoliv nejsou svoji. V Kalifornii ale takový zákon neplatí.

05×02 Odcizení

Matka zemřelé se jmenuje Ruth Blake, v titulcích je ale uvedena jako Ruth Lake.

05×05 Shawn a Gus na ulici (závodní)

Při vraždě Maxe je rozbito sklo u auta. Na konci epizody, když v něm Tommy jede je ale naprosto nedotčené. Nepřipadá v úvahu, že by policie opravovala důkaz.

05×16 Yang 3 v 2D

Shawn řekne, že videodeník Maryho byl pořízen dva dny před jeho smrtí. Deník je z 30. července, ale Mary umřel 24. února.

06×07 Risk je zisk

Jules otevře Frankovi dveře sledovacího auta a má sluchátka s mikrofonem, když Franka vpouští dovnitř, jsou najednou pryč.

07×01 Santabarbaratown 2

Když kluci navigují robota pro talíř, na stole najednou není malý ananas.

07×09 Juliet Wears the Pantsuit

41:30: Jules má obě ruce nahoře na pohovce a pak najednou jen jednu.