American Gothic

American Gothic (American Gothic) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
peta2q

31. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

American Gothic

Nemala som veľké očakávanie, čo sa tohto seriálu týka,ale zaujala ma téma, a tak som pozrela pilot. A zrazu sa to viac a viac zamotávalo, všetci sa začali navzájom podozrievať a je to celkom zaujímavé sledovať, ako sa rodina proti sebe dokáže obracať. Tiež som si uvedomila že ma najviac bavia Justin Chatwin a Anthony Starr. Anthony si väčšinu času zo seriálu kradne pre seba, jeho Garrett je tajomný, nikto nevie čo robil posledné roky, čo urobil/neurobil, kto naozaj je... :)
Možno to nie je seriál roka, ale to príjemná zmena po všetkých kriminálkach ktoré teraz bežia, má to neokukaných hercov (aspoň pre mňa sú :) ) a drží si to úroveň (dopozerala som jedenásty diel). Som zvedavá na koniec série...

EDIT: Po konci série dvíham hodnotenie...záver bol dokonalou čerešničkou na torte.

Avatar uživatele
Caroline115

3. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

WOW

Ohledně tohoto seriálu jsem neměla velká očekávání, ale musela jsem se podívat už jen proto, že mám ráda seriály, kde si můžu zahrát na detektiva a záhada se táhne celou sérii, ne jeden díl. Musím říct, že seriál předčil má očekávání a byl dobře vymyšlený, zároveň nás mátl a neustále překvapoval. Rozhodně bych podle pilotu nedokázala říct, že se z toho vyklube tohle.

Postavy jsou fajn, i když toho Jakea jsem opravdu neměla ráda. Musím ale ocenit, že tam bylo dítě, které je tak...jiné. To moc v seriálu nevidíte.

Zajímavé je, že některé scény jsou udělány tak, aby připomínaly známé obrazy.

Tento seriál rozhodně doporučuju lidem, kteří mají rádi vraždy a záhady a hledání viníka jako já. Pilotem se nenechte odradit, je to pak mnohem zajímavější a zamotanější.

Avatar uživatele
skryci

28. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

..uvidíme jak to půjde dál

Zpočátku jsem na pilot ani koukat nechtěla, ale nakonec jsem ráda, že jsem změnila názor.
Možná proto, že jsem neměla žádná očekávání mě pilot celkem příjemně překvapil.
Co se mě týká, nijak extra dobré ale ani nijak extra špatné, takže za mě lehce nadprůměrné "prázdninové - nenáročné - pokoukání"
:)

Avatar uživatele
Isabo1

26. června 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu

Jsem z pilotu trochu rozpačitá, některé postavy jsou zajímavé, ale většina je taková mdlá. Několik dialogů jen jako výplň. Seriál podle mě nemá mysteriózní ani moc napínavou atmosféru, která by navnadila na sledování dalších dílů. Třeba takový pilot Harper´s Island podobného tématu byl opravdu tahák, ale bez tohoto se klidně obejdu. Ale jako vždy opouštím seriály nejdřív po druhém díle...

EDIT: Po druhém díle přidám na hodnocení, Vypadá to, že si seriál Antony Starr uzme větší mírou pro sebe.