Anatomie lži

Anatomie lži (Lie to Me) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Tajný agent

Doktor Lightman, přední světový expert na lhaní, pomáhá s vyšetřováním policisty, který postřelil dealera. Při té příležitosti se dozvídá o plánech teroristů, kteří údajně pronikli do řad policie...

Policisté Eric Kuransky a Adam Duke pronásledují mladého dealera, který před nimi uteče na střechu. Když ho dostihnou, mladík sahá pod bundu. Duke se domnívá, že chce vytáhnout pistoli, a střelí. Těžce zraněný Andre Ricks končí v nemocnici. Incicent vyvolá bouřlivé protesty v celé čtvrti.

Cal opět konstatuje, že manžel Gillian Fosterové Alec se schází s jinou ženou: přistihne je, když nese Alecovi brýle, které mu schválně sebral. Cal je velmi zarmoucený, protože nechce, aby jeho kolegyně trpěla. V té době si už ale starosta vyžádá jeho pomoc: střelba se vyšetřuje a Cal má zjistit, jestli oba policisté mluví pravdu. U Duka, který střílel, o tom od začátku nepochybuje, zato Eric Kuransky se chová podivně a očividně lže.

V Lightmanově firmě se zároveň vyšetřuje případ, v němž pochybil jeho spolupracovník Eli Loker. Ten nyní chce na Rie, která o všem ví, aby před právníky vypovídala v jeho prospěch. Nakonec to ale nevydrží a přizná se Calovi, který už o jeho vině dávno ví. Cal rozhodne: odteď u něj bude pracovat jen jako neplacený stážista.

Jakmile Cal zjistí, že Kuransky nelhal jen v případě střelby, ale také při mnoha dalších výsleších, oznámí to policii. Vzápětí je povolán na FBI. Tam mu zvláštní agent Finnegan sdělí, že Kuransky je už dlouho jejich agentem uvnitř policejního sboru. Tam prý pronikla Al Kajda, vytvořila tam "spící buňku" a chystá nebezpečný útok. Mezi policisty mají teroristé svého člověka – Adama Dukea...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon