plakát seriálu

Angel

(Angel)

Epizoda 2×11 – Obnovení (Redefinition)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wesley s Cordelií a Gunnem nechápou, proč dostali od Angela výpověď, ale jeho rozhodnutí respektují a z hotelu se odstěhují. Angel ale měl svůj důvod, proč je vyhodil. Když si myslí, že je připraven na to, zničit Drusilu s Darlou, začne shánět informace o jejich působení. Je ale na zabití Darly připraven duševně? Wesley, Gunn a Cordelia se nečekaně potkají v karaoke baru, který vlastní Lorne a všichni tři se navzájem viní z výpovědi. Když ale nakonec chtějí od Lorna vědět, co s nimi bude dál, má Cordelia vidinu a všichni tři se vydají zachránit mladou dívku před démonem, a to bez Angela.

Angel se rozhodl s Darlou a Drusilou zatočit, ale už ví, že k Darle nesmí moc blízko. Vypraví se do staré továrny, kam pozvala Darla démony kvůli výběru svých vojáků.

Firma Wolfram & Hart přišla o šéfa Hollanda a další zaměstnance, kvůli večírku, kam přišly i Drusila s Darlou. Upíří hody, které si Drusila s Darlou na večírku udělaly, přežili jen Lindsey s Lilah Morganovou a oba tuší, že jeden z nich bude zabit a jeden povýšen.

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Angel / Angelus / Liam
Wesley Wyndam-Pryce
Charles Gunn
Cordelia Chase
Vedlejší postavy
Lilah Morgan
Lindsey McDonald
Virginia Bryce
upír #1
Hunt Acrey
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevObnovení
Původní názevRedefinition
Rok natočení2001
Premiéra16. ledna 2001
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody