Angel

Angel (Angel) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Schůzka naslepo

Angel se nechtěně potká se slepou Vanessou Brewerovou, která před jeho očima zavraždí muže a Angel zjistí, jak velkou má sílu. Angela naštve, když zjistí, že je soudem osvobozena, jelikož je chráněná démonskou právnickou firmou Wolfram & Hart. Vanessu zastupoval u soudu právník Lindsey Macdonald a dostává od šéfa instrukce, aby vytvořil pro Vanessu životopis týraného dítěte, protože Vanessa bude zase zabíjet, ale tentokrát budou jejím cílem děti. To je i na Lindseyho silná káva a navštíví Angela, kterému řekne, co se má stát. Oba mají málo informací a rozhodnou se vzít diskety s informacemi z trezoru firmy Wolfram & Hart. Angelovi se podaří krádež disket i svitku, o němž nic neví. Diskety jsou zakódované, ale nakonec se jim podaří soubory otevřít a zjistí o co vlastně jde.

Do města přijely tři děti se zvláštními schopnostmi a mají se setkat s učitelem, který umí jejich schopnosti zdokonalit. Vanessa, která má stejné schopnosti, má děti zabít, jelikož pro někoho představují hrozbu...

Zajímavosti

Jennifer Badger (Vanessa) hraje také dublérku za Charismu Carpenter (Cordelia) i za Elizu Dushku (Faith) v obou seriálech - Angel i Buffy, přemožitelka upírů.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358