plakát seriálu

Angel

(Angel)

Epizoda 2×10 – Shledání (Reunion)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Darla se stala opět upírkou a Angel jí chce zabodnout kolík do srdce dřív, než se Darla znovu probere a zalíbí se jí zabíjet...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Zjistí, kde je Drusila, která udělala z Darly zase upírku, a vydá se obě zabít, ale neuspěje. Vrátí se do hotelu požádá Cordelii, Wesleyho i Gunna o pomoc. Všichni se vyzbrojí a jedou k firmě Wolfram & Hart, což je jediná stopa jak upírky najít. Po cestě do firmy má Cordelia vidinu a Angel musí auto otočit na druhou stranu. Zachrání kluka, který se chtěl zastřelit pro podřadného démona a Angel jede sám do firmy Wolfram & Hart. Tam vnikne nečekaně oknem, ale nedozví se, kde je Drusila s Darlou. Angel je vyveden z firmy a předán policii, ale v autě sedí detektivka Kate Lockleyová, která mu řekne o řádění upírek v obchodním domě a pustí ho, aby je zastavil. Angel najde v obchodě schovanou ženou, od níž se dozví, že upírky spěchaly na ochutnávku vín a Angel ví o pořádané ochutnávce vín u šéfa právnické firmy Hollanda Mannerse.

Angel přijde do vinného sklípku a je žádán Hollandem o pomoc. Angel chvíli stojí, ale pak udělá něco nečekaného. Zavře dveře a odchází. Když to vypráví Gunnovi, Cordélii a Weasleymu, tak jsou šokováni, Angel se zvedne ze židle s tím, že jsou všichni propuštěni.

Hlavní postavy
Angel / Angelus / Liam
Wesley Wyndam-Pryce
Charles Gunn
Cordelia Chase
Vedlejší postavy
Lilah Morgan
Lindsey McDonald
Detective Kate Lockley
Holland Manners
Catherine Manners
urostlý muž
zákaznice
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevShledání
Původní názevReunion
Rok natočení2000
Premiéra19. prosince 2000
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody