Angel

Angel (Angel) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Shledání

Darla se stala opět upírkou a Angel jí chce zabodnout kolík do srdce dřív, než se Darla znovu probere a zalíbí se jí zabíjet...

Zjistí, kde je Drusila, která udělala z Darly zase upírku, a vydá se obě zabít, ale neuspěje. Vrátí se do hotelu požádá Cordelii, Wesleyho i Gunna o pomoc. Všichni se vyzbrojí a jedou k firmě Wolfram & Hart, což je jediná stopa jak upírky najít. Po cestě do firmy má Cordelia vidinu a Angel musí auto otočit na druhou stranu. Zachrání kluka, který se chtěl zastřelit pro podřadného démona a Angel jede sám do firmy Wolfram & Hart. Tam vnikne nečekaně oknem, ale nedozví se, kde je Drusila s Darlou. Angel je vyveden z firmy a předán policii, ale v autě sedí detektivka Kate Lockleyová, která mu řekne o řádění upírek v obchodním domě a pustí ho, aby je zastavil. Angel najde v obchodě schovanou ženou, od níž se dozví, že upírky spěchaly na ochutnávku vín a Angel ví o pořádané ochutnávce vín u šéfa právnické firmy Hollanda Mannerse.

Angel přijde do vinného sklípku a je žádán Hollandem o pomoc. Angel chvíli stojí, ale pak udělá něco nečekaného. Zavře dveře a odchází. Když to vypráví Gunnovi, Cordélii a Weasleymu, tak jsou šokováni, Angel se zvedne ze židle s tím, že jsou všichni propuštěni.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358