Animal Kingdom

Animal Kingdom (Animal Kingdom) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: TItulky?

zuzzík

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.8.2018 / 19:50:40 (před 30 týdny)
Bohužel se mně titulky opožďují. Dělá mi to teď u 3.série.Mám staženy dostupné díly ve formátu WEBRIPx264-TBS, tam kde stahuji jiný formát dostupný není. Může mi někdo poradit? Díky.
Lukas01

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.9.2018 / 17:09:07 (před 28 týdny)
To rovnou na řádek, kdy titulky budou dejte nikdy, kašleme na to. Tím že to "překládáte" vy, tak se toho jiný překladatel neujme...
lukascoolarik

Cool level: 117
Neal Caffrey

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.9.2018 / 19:52:35 (před 26 týdny)
Boha jeho, nechte ji pracovat. Nikdo jiný se do toho nežene a nikdo jiný se do toho nehnal ani u 2. série, kterou ML dodělala i po několikaměsíčním skluzu. Tyhle konstantní pasivně agresivní komentáře nového překladatele nepřilákají (dosavadní vývoj mi budiž svědkem) a současnou překladatelku k rychlejší práci vážně nemotivují.
Poznámky pod čarou nikdo nečte.
lukascoolarik

Cool level: 117
Neal Caffrey

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.9.2018 / 20:01:10 (před 26 týdny)

petule611 napsal(a):

Vždyť ano, ať pracuje ale mohla by alespoň zanechat nějaký ten koment, jak to vidí s překladem jednotlivých dílů. My chápeme že nemá asi moc času.
Jde mi o to jestli mám koukat na každý díl nebo počkat až dopřeloží celou sérii, protože jak jsou velké rozestupy mezi jednotlivými díly, pak se v tom ztrácím. Né jenom já ale i ostatní na ní spoléhají když už se na to dala.
;-)

Odhad nepíše, takže logicky neví, kdy překlad dokončí. Rozhodně je to lepší, než slibování termínů a jejich následné nedodržování. Její tempo už snad po třech letech musí být zřejmé, ne? Stačí číst mezi řádky. A ML svými činy promlouvá víc než jasně.

Poznámky pod čarou nikdo nečte.
Rezzinka

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.10.2018 / 08:43:19 (před 22 týdny)
MountainLionet, moc ti děkuji za práci na titulcích.
Všichni překladatelé máte můj obdiv a velký respekt za to, co děláte.
Jayme1

OFF-LINE
Bez nadpisu
4.1.2019 / 19:53:16 (před 10 týdny)
Dobrý večer,kde stahujete jednotlivé díly ke kterým jsou dělané titulky.Díky
somafuk

ON-LINE
titulky poslední díl 3. serie
18.2.2019 / 13:28:02 (před 4 týdny)
Ahoj,
nemá někdo info o titulcích k dílu 3x13? Už je tam celkem dlouho info o korekcích.
Díky.
ZD

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.3.2019 / 13:30:11 (před 6 dny)
Hojky...Přidávám se k prosbě o informaci (přece jenom 2 měsíce není zrovna krátká doba k překladu a korekci) ...

Ahoj,
nemá někdo info o titulcích k dílu 3x13? Už je tam celkem dlouho info o korekcích.
Díky.
Alex2301

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.3.2019 / 18:43:18 (před 6 dny)
Tiež sa pridávam ku prosbe :) Aj keby boli titulky zverejnené bez korekcie, alebo s nedokončenou korekciou, mnohým by to nevadilo. Prípadne aspoň poslať cez správu.... Vďaka.
Následující