Animal Kingdom

Animal Kingdom (Animal Kingdom) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: TItulky?

petule611

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.7.2018 / 19:33:44 (před 5 týdny)
Kdy budou titulky?
tahoo

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Titulky
10.8.2018 / 11:03:31 (před 7 dny)
Již skoro měsíc jsou dva díly na 95%, 6.díl na 10%. Na internetu se nachází 10.díl. Prosím o info, zda budou titulky k dispozici nebo se přestalo s podporou tohoto seriálu. Chápu, že se nejedná o velice populární seriál, ale o tvůrci titulků právě takové maličkosti vypovídají. Pokud není čas, stačí jenom dát informaci, že s titulkováním se nepokračuje na této stránce. Díky!
petule611

John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.8.2018 / 20:24:37 (před 7 dny)

tahoo napsal(a):

Již skoro měsíc jsou dva díly na 95%, 6.díl na 10%. Na internetu se nachází 10.díl. Prosím o info, zda budou titulky k dispozici nebo se přestalo s podporou tohoto seriálu. Chápu, že se nejedná o velice populární seriál, ale o tvůrci titulků právě takové maličkosti vypovídají. Pokud není čas, stačí jenom dát informaci, že s titulkováním se nepokračuje na této stránce. Díky!

O tom zda je seriál populární či ne, by se dalo asi polemizovat, třetí řada svědčí spíše o sledovanosti tohoto seriálu. Akorát ty titulky...

petule611

John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.8.2018 / 20:25:33 (před 7 dny)
Titulky prosím.
zuzzík

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.8.2018 / 19:50:40 (před 14 hodinami)
Bohužel se mně titulky opožďují. Dělá mi to teď u 3.série.Mám staženy dostupné díly ve formátu WEBRIPx264-TBS, tam kde stahuji jiný formát dostupný není. Může mi někdo poradit? Díky.
Následující