plakát seriálu

Animal Practice

(Animal Practice)

Epizoda 1×03 – Čistý-smradlavý pirát (Clean-Smelling Pirate)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pes malého chlapce Connora má naplánovanou operaci a Dorothy rozhodne, aby ji provedl Dough. Kluka si totiž doma nevšímají a on potřebuje pozornost a útěchu, což George neovládá. Yamamoto se potýká se strachem z loutek, který je způsobený tím, že ho otec nechával na loutkových představení, aby nemusel platit za chůvu. Dorothy si všimne, že o Angelu stojí kolega Jerry, ale Angela se k ničemu nemá.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ukáže jí, jak o ni Jerry stojí a nakonec i přiměje, aby s ním šla alespoň na oběd, protože by přece mohla začít randit s milými muži, když její ex sedí ve vězení. Dorothy je šokovaná, když dá Jerry po rande výpověď, sdělí jí, že důvodem je to, že ho Angela využila a teď ho ignoruje. Angela se naštve, když jí Dorothy vytkne její chování. Nikdo nemá nárok říkat jí, jak žít svůj život. Dorothy se jí později omluví a Angela přizná, že by nebylo na škodu chodit s příjemnější muži, napůl špatnými, napůl dobrými.
George chce Dorothy ukázat, jak moc se v něm mýlí a od Douga případ převezme. Jenže přijdou výsledky a v nich je, že pejskovi selhávají ledviny, tudíž se snižuje jeho šance na přežití. George Connora vyděsí a on zmizí. Dorothy je vytočená, protože posledně ztratil jejího malého synovce. Kluka najdou a Georgeovi se ho podaří uklidnit tím, že mu řekne, jak je plemeno, z kterého pes pochází, vznešené a silné, takže operaci přežije. Doug nakonec operuje a George, na požádání Connora, s ním čeká. Pejsek je operován úspěšně.
Juanita přinutí Yamamotu, aby si loutku navlékl na ruku a ukázal si tak, že nad ní má moc. Pomůže mu to, jenže na konci dílu se do ní obleče opičák a Yamamoto vidí pohybující se loutku, což ho neskutečně vyděsí.

Hlavní postavy
George Coleman
Dorothy Rutledge
Dr. Yamamoto
Dr. Doug Jackson
Vedlejší postavy
Connorův otec
Yamamotův otec
malý Yamamoto
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevČistý-smradlavý pirát (neoficiální název)
Původní názevClean-Smelling Pirate
Rok natočení2012
Premiéra3. října 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry4 560 000 diváků
Autoři profilu epizody