plakát seriálu

Animal Practice

(Animal Practice)

Epizoda 1×02 – Malá slečna nemůže umřít (Little Miss Can't Be Wrong)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Dougova fenka se zranila při hraní frisbee a potřebuje operaci. Doug toho ale není schopen, a tak se toho ujme George, který dokáže zachovat chladnou hlavu. Dorothy se snaží zapadnout do kolektivu, jenže ostatní ji moc neberou. Angela se od pacientky dozví, jak frčí umění vytvořené zvířaty, a tak dostane nápad, jak si vydělat s pomocí opičáka.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ten nakreslí obraz a i přes jeho odpor ho Angela prodá. Nakonec ho koupí zpátky, protože je z toho opičák smutný.
Dorothy se dozví, že je moc upjatá a neumí se bavit, proto s ní zaměstnanci nechtějí nikam chodit. Po neúspěšném rozdávání limonády je pozve do restaurace, ale ta je úplně prázdná a zábava vázne a všichni odejdou. Dorothy se opije a probudí se v bytě muže, který si jí večer stěžoval, že nemá místo pro své prase, jelikož má malý byt. Skončí tak s prasetem, ale ostatní ji za to považují za odvážnou a řeknou jí, že s nimi může večer někam vyrazit.
George nehodlá Dorothy přiznat, že má pravdu, že mu na Dougovi záleží, a proto také není vhodným kandidátem na provedení operace fenky. Udělá jiný rozpis, aby se jí vyhl, ale Doug, který chce nejlepšího chirurga pro svého psa, vše upraví tak, aby George mohl operovat. George odejde ze sálu a najde za sebe náhradu. Pak napůl Dougovi prozradí, že jsou kamarádi, a proto nebyl schopný operaci udělat.

Hlavní postavy
George Coleman
Dorothy Rutledge
Dr. Yamamoto
Dr. Doug Jackson
Vedlejší postavy
majitelka psa
číšník
zaměstnanec
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMalá slečna nemůže umřít (neoficiální název)
Původní názevLittle Miss Can't Be Wrong
Rok natočení2012
Premiéra26. září 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry5 190 000 diváků
Autoři profilu epizody