plakát seriálu

Arrow

(Arrow)

Epizoda 3×17 – Sebevražedné sklony (Suicidal Tendencies)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

John s Lylou se konečně dočkávají řádné svatby, jenže před odjezdem na líbánky je Amanda Wallerová povolává k další misi zahrnující Suicide Squad, jmenovitě Floyda Lawtona alias Deathshota a Cupid. Senátor Cray byl unesen a úkolem je zachránit ho. Oliver musí čelit zatykači, který vydal Lance na zatčení Arrowa za jeho návrat k zabíjení. Jenže za tím vším ve skutečnosti stojí Ra's, který nevzdává svou snahu dostat Olivera na pozici svého nástupce.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Lyla a John se oficiálně berou, ale jejich cesta na líbánky je přerušena Amandou Wallerovou, která je povolává na další misi se Suicide Squad, během které mají zachránit senátora Craye, který byl unesen. Ukáže se, že Cray celý únos jen fingoval, aby celou situaci zachránil, byl za hrdinu a pomohl tak své kandidatuře na prezidenta. Týmu se podaří zachránit rukojmí, ale Deadshot se kvůli bezpečnému návratu ostatních obětuje svým životem.

Policie vydává zatykač na Arrowa a Palmer veřejně oznamuje svou podporu v jeho dopadení. Oliver se dozvídá, že Ra's vyslal do Starling City několik zabijáků, kteří se za něj vydávají, aby ho tak přiměl chopit se pozice jeho nástupce. Palmer díky svému nové obleku zjišťuje, že Oliver je Arrow. Nabídne Laurel usvědčující důkazy, jenže ta odmítne podílet se na jeho dopadení, a tak se Palmer rozhodne jednat dále na vlastní pěst. Naláká ho do továrny a Oliver mu během souboje poškodí oblek. Poté ho přesvědčuje o tom, že se k zabíjení nevrátil a že to na něj chce někdo ušít. Maseo se nakonec v přestrojení Arrowa vydává zabít starostku, a to před několika svědky.

Ve flashbacích se Floyd Lawton vrací z armády a má potíže zařadit se zpátky do společnosti. Jeho žena a dítě ho nakonec opouští. Když se ocitá ve vězení za pokus o napadení své ženy, organizace H.I.V.E. ho najímá k zabití Andrewa Digglea.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Symphony No. 94 (Joseph Haydn)

Na svatbě při tanci.
Hlavní postavy
Oliver Queen / Green Arrow
John Diggle / Spartan
Laurel Lance / Black Canary
Quentin Lance
Roy Harper / Arsenal
Felicity Smoak / Overwatch
Thea Queen / Speedy
Hostující hvězdy
Joseph Cray
Carrie Cutter / Cupid
Vedlejší postavy
Bethany Snow
Susie Lawton
Floyd Lawton / Deadshot
starostka Celia Castlová
Maseo Yamashiro
Halcones
Ray Palmer / Atom
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevSebevražedné sklony
Původní názevSuicidal Tendencies
Rok natočení2015
Premiéra25. března 2015
Česká premiéra17. dubna 2016
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry2 860 000 diváků (1,00 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody