Athena: Goddess of War

Athena: Goddess of War (Atena: Jeonjaengui Yeosin) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
24alka

13. ledna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Spin- off seriálu Iris

Seriál Athena: Goddess of War je spin- offem seriálu Iris. Setkáváme se tu opět s některými postavami ze seriálu Iris - zejména především s charismatickým severokorejským agentem Park Cheol Youngem a jeho kolegyni Seon Hwa, i když ta se objeví jen na chvíli. Jinak je ale děj seriálu samostatný.
Athena nedosahuje takových kvalit jako Iris, ale přesto se náramně povedl. Bravurní akční scény ze kterých se mi tajil dech, romantika,flashbacky, absolutně skvělá hlavní hudba a především bravurní výkon Cha Seung-Wona v roli Son Hyuka- charismatického záporáka šéfa korejské sekce Atheny.
Jeden z mnoha špatných momentů tohoto seriálu je, kdy se na scéně objeví zpěvačka na konci 7 dílu a tyto momenty s touto zpěvačkou se opakují i v 8 díle. Jsou pod úroveň a kazí dojem.
A taky mě moc nebavily ty komické scény, nudily mě.
Kdo mě překvapil byl Kim Min Jong v roli Kim Ki Sooa, bývalého agenta severokorejské tajné služby. Získavál si mě postupně a vyvrcholilo to dílem 9, kdy drží v ruce ostřelovací pušku a zaměří na určité postavy, které postupně zlikviduje. K mým nejoblíbenějším dílům patří 9 díl.
Nejlepší díly do 14, pak to trošku uvadá, ale jinak jsem se seriálem spokojená.
A už teď se těším na sequel Iris 2, který se začne vysílat 13.2.2013 a objeví se opět postavy Park Cheol Young, Seon Hwa a Kim Ki Soo. To co se stalo Seon Hwa v Atheně přímo volalo po pokračování a taktéž i Kim Ki Sooem a já jsem ráda, že Iris 2 bude konečně na světě.