plakát seriálu

Avengers - Sjednocení

(Avengers Assemble)

Epizoda 2×03 – Do Valhally a zpět (Valhalla Can Wait)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

A zase ten Loki! Kdo je silnější? Thor nebo Hulk? To chce právě zjistit bohyně Valhaly Hella, zatím co se Loki znovu pokusí dobýt Midgard...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Avengers si do svého TV pořadu pozve blonďatá reportérka v zelených šatech. Od starosty právě dostali klíč od města. S dotazy se reportérka zastaví u Thora a Hulka. Ptá se, kdo je silnější. Díky tomu se strhne mela. Začne boj. Naštěstí Thora napadne zajít si zabojovat do nejlepší arény v Asgardu. "Do Valhaly." zašeptá redaktorka do zvláštního kamene. Ozve se smích a žena se mění před zraky zbytku Avengers na Lokiho, který se ale portálem přesune za Thorem a Hulkem. Tam našeptá Hele, vládkyni podsvětí, že ti dva jsou nejmocnější bojovníci. Mají se mezi sebou poprat a vítěz tam zůstane bojovat na věky věků. Za to si Loki od Hely vypůjčí roh, který přivolává armádu nemrtvých. A samozřejmě, že se hned vydá zpět do Midgardu, kde se svou armádou svede boj se zbytkem Avengers.
Hela se zatím prořekne, že to byl Lokiho nápad. Thor ji přesvědčí, že Loki je z nich nejsilnější, a že má sledovat boj i s Lokim. Na Zemi k boji mezi Thorem, Hulkem a Lokim opravdu dojde. Thor i Hulk nechají s těžkým srdcem Lokiho vyhrát. A tak si jej Hela vezme k sobě do podvěstí jako nejlepšího bojovníka i s armádou nemrtvých a rohem.

Hlavní postavy
Black Widow
Captain America
Hawkeye
Vedlejší postavy
Bruce Banner
Meagan McLaren
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevDo Valhally a zpět
Původní názevValhalla Can Wait
Rok natočení2014
Premiéra12. října 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka23 minut
Autoři profilu epizody