plakát seriálu

Avengers - Sjednocení

(Avengers Assemble)

Epizoda 2×10 – Zkouška z dospělosti (Back to the Learning Hall)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Thor je pozván na školní sraz do haly učení v Asgardu. Společně s Hawkeyem a Hulkem se tam vydá. Všichni se dozví zajímavou věc. Thor nedodělal Maturitu! Kdopak se tam objeví, aby mu "pomohl" ji dokončit a zároveň tak získá to, co chce?

Snažím se, ale navzdory tomu prohrávám.
Hoden, ale všemi pohrdán.
Z cizí země, ale přesto doma. Kdopak jsem?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Thor, Hawkeye a Hulk se vydají do Asgardu na Thorův sraz střední školy. Prohlédnou si Halu učení, kde se Thor učil. Všude jsou tam ceny, které vyhrál Loki. Ale co Thor? Sám přiznává, že maturitu nikdy nedodělal. Už chtějí jít alespoň na slavností hostinu, když v tom se tam objeví duch Lokiho! Všichni ho následují a to je chyba. Loki je zavede do Haly učení, ze které se lze dostat jediným způsobem. Hry v hale se musí splnit! Pokud ovšem selžou, čeká je jednosměrná cesta do Valhaly.
Hulk se pobije s Asgardskými tvory, Hawkeye předvede svou mrštnost v souboji s hadem a na Thora zbývá poslední úkol. Hádanky, které mu Loki trochu přikořenil.

Na zemi zatím vládne chaos. Někdo aktivoval kámen nekonečna. Živelných katastrof přibývá. Zbytek Avengers se s pomocí Thorova domácího mazlíčka přesunou za nimi do Asgardu, kde je to ještě šílenější. Thor nezvládl poslední hádanku. Dveře od Valhaly se otevřely a Loki s Armádou nemrtvých se tam přesunul. Navíc má na krku zavěšený kámen prostoru.
Po dlouhé bitvě ale prohraje. Thor uhádne dodatečně hádanku, Lokimu seberou kámen a zavřou do vězení. Thor má maturitu a vše je zase tak, jak má být.

Hlavní postavy
Black Widow
Captain America
Hawkeye
Vedlejší postavy
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevZkouška z dospělosti
Původní názevBack to the Learning Hall
Rok natočení2015
Premiéra8. února 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka23 minut
Autoři profilu epizody