Avengers - Sjednocení

Avengers - Sjednocení (Avengers Assemble) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Richter.Jack

3. září 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

EMH

Bohužel po super EMH se rozhodli pro tohle a vůbec to nevychytali.Sice člověk pozná pár dalších postav z Marvel světa,ale to klidně mohli nechat EMH a ty nové postavy mít tam.Velké zklamání,budem doufat,že další animák bude opět na úrovni EMH

Avatar uživatele
Jirkass

7. ledna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Avengers Assemble

Pravděpodobně se mělo jednat o nástupce ukončeného seriálu Avengers Earths Mightiest Heroes, nicméně bych raději uvítal třetí sérii EMH než toto. Tvůrcům se nemůže odepřít snaha o lepší animaci, která ale u jednotlivých postav kolísá. Jako velké mínus hodnotím změnu hlavních postav, kde mi chybí Wasp, popřípadě Ant-Man, či alespoň nějaký kontext, proč zde nejsou. Hlavní myšlenka, teda boj klaďasů s padouchy, zůstala zachována. V procentuálním hodnocení se odráží porovnání s Avengers EHM, kterému jsem udělil 100%.

Avatar uživatele
havlik.jakub666

7. prosince 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

EMH je lepší

Opravdu mě mrzí, že kvůli tomuhle skončilo EMH. Začátek vypadal nadějně, dobrá animace (kromě Skulla) a první tři epizody byly zajímavé (Avengers Protocol a Ghost of a Chance). Jenže pak šla kvalita dolů, Nezajímavé a nudné díly. Ultimate Spider-man je sice dětinštější, ale je vtipný. Kromě prvních 3 dílů byly opravdu povedené jen Hulked Out Heroes a Hulk´s Day Out. A pak Planet Doom, která se jako jediná vyrovná i EMH. Jinak docela nuda.