Až po uši

Až po uši (Až po uši) — 2. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
moonell

11. listopadu 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

"To si chceš převlíknout nohy?"

Velice příjemná změna, co se české produkce posledních let týče. Dokonce jsem se několikrát během seriálu nečekaně zasmála - a to není snaha znít arogantně, pouze upřímný šok nad neprvoplánovitostí některých vtipů.
Co bych ovšem chtěla velice, velice podtrhnout, protože to tady nikdo pořádně neudělal - lesby v českém seriálu. Neurážené, netlačené do pozadí, nestěhované po díle pryč, nestereotypizované (nebo alespoň ne víc, než zbytek osazenstva). Nejsem si jistá, jestli jsou na to Češi jako národ připravení v celé své velikosti, ale já rozhodně byla, a už hodně dlouho.

Avatar uživatele
Eriel

29. srpna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Konečně něco z domácí tvorby, co stojí za zhlédnutí !

Konečně se dostalo i na českou seriálovou tvorbu. Až po uši mě napoprvé zaujal svým kvalitním hereckým obsazením a kladnými recenzemi. Možná, že česká produkce není až tak úplně ztracená a sem tam vytvoří i něco koukatelného.

Pilot - 70%

1. série - Propletená hra vztahů, kdy každý zná, nebo postupem času pozná, každého. Sympatické herecké obsazení mezi kterým si nedokáži vybrat oblíbence, protože každý má něco do sebe - ať už je to zakomplexovaná Polívková, její zakulacený ctitel v sandálích s ponožkama, jako "správný Čech" nebo super-duo Havelka/Geislerová. Všechny zápletky se navíc odehrávají v krásném prostředí Prahy a na chvíli jsme se mohli podívat i na prosluněnou Moravu s nekončícími vinohrady...na českou tvorbu je to neskutečná paráda ! Doporučuji
Hodnocení 1. série - 90% Oblíbené díly - 01x01, 01x03, 01x08, 01x13

Až po uši
15.8.2015 - 29.8.2015
Oblíbené postavy - Emma, Šárka, Jakub, Carmen, Zuzana,
Nejméně oblíbené postavy - Markéta
Zhlédnuto dílů - 13/13
Celkové hodnocení - 90%
Skvost v tom našem pomyslném českém seriálovém rybníčku.

Avatar uživatele
henkov

4. února 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jsem nadšená...

Seriál z českých poměrů s noblesním obsazením, skvělými dialogy a úžasnými zápletkami. Postupně zjišťujete, že i "pražský rybník" je malý, protože každý je s každým nějak spojený. Seriál má jedno prvenství, teda pokud si dobře vzpomínám, leta tabuizované homosexuální vztahy. Gayové tam jsou jen okrajově, ale lesbičkám je věnováno velmi prostoru a já, ač hetero musím přiznat, že to tady holkám velmi sekne. Každá postava je skvělá jinak. Nebudu se rozepisovat, snad jen Havelku bych vypíchla. Je pro mě nový a naprosto báječný. Spolu s Aňou tvoří krásný pár a jejich vzájemné "přestřelky" nemají chybu. jsou opravdu vtipné, koukněte se sami, nebudete litovat. Těším se na třetí sérii.

Avatar uživatele
hrona

11. června 2015

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Sex ve městě Praze

Potěšilo, velice potěšilo. Vkusný humor, dobrá zápletka. Excelentní Čermák, příjemně vtipný Havelka, zamindrákovaná Polívková, Holub v ponožkách a sandálích, naprosto šílená stíhací Krobotová, pro mě překvapující Ańa s Janou Švandovou a v neposlední řadě lesbický vztah mezi Kolesárovou a Čvančarovou. Takový Sex ve městě po Česku.

Avatar uživatele
lovevole

5. prosince 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dá sa :D

Nikdo sem nic nepíše, tak zkusím začít...Po 4.dílu: Tenhle seriál nebude pro každého, ale jako "Komedie/Romantický" pro mě účel plní. Takhle si představuji nějakou "vztahovku", protože si fakt nepotrpím na různé nekonečné "Ordinace" a myslím, že tohle u nás chybělo. Líbí se mi dvojice Havelka/Geislerová, Čermák je přesvědčivý. Na některé zápletky se těším, některé jsou méně zajímavé. Víceméně klasická telenovela, ale na české poměry koukatelná. :)

Avatar uživatele
assbest

15. listopadu 2017

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

2. serie

Prvni serii jsem videl tak trochu nahodou a na preskacku...docela fajn, tak druhou jsem vzal od zacatku a nejak se me zda ze to je lepsi nez ta prvni, civilni herecky vykony, slusny dialogy, zajimavy postavy...dobre se na to kouka, dobre se tto posloucha...Geislerovou nevyhledavam, tady je v pohode, Havelka je pro me neznamej, ale vybornej...vsechno docela vyvazeny i kdyz neco by naslo
i pres to agresivni HBO promo s citaty kritiku je to nadprumer

Avatar uživatele
Michal Denny Haladej

14. prosince 2014

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Až po uši

Zaujímavý seriál na ktorý som narazil len náhodou a hneď som sa potešil nakoľko zbožňujem českú filmovú tvorbu.V seriáli nechýbajú skvelí herci, zaujímavé vzťahové zápletky a samozrejme pikantné scény :).Je dobre že vznikajú takéto seriáli,ako zo života, lebo nekonečných telenoviel, ktoré sú ako z kopiráku tu už je dosť.