plakát seriálu

Až po uši

(Až po uši)

Názory uživatelů

"To si chceš převlíknout nohy?"

Velice příjemná změna, co se české produkce posledních let týče. Dokonce jsem se několikrát během seriálu nečekaně zasmála - a to není snaha znít arogantně, pouze upřímný šok nad neprvoplánovitostí některých vtipů.
Co bych ovšem chtěla velice, velice podtrhnout, protože to tady nikdo pořádně neudělal - lesby v českém seriálu. Neurážené, netlačené do pozadí, nestěhované po díle pryč, nestereotypizované (nebo alespoň ne víc, než zbytek osazenstva). Nejsem si jistá, jestli jsou na to Češi jako národ připravení v celé své velikosti, ale já rozhodně byla, a už hodně dlouho.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Konečně něco z domácí tvorby, co stojí za zhlédnutí !

Konečně se dostalo i na českou seriálovou tvorbu. Až po uši mě napoprvé zaujal svým kvalitním hereckým obsazením a kladnými recenzemi. Možná, že česká produkce není až tak úplně ztracená a sem tam vytvoří i něco koukatelného.

Pilot - 70%

1. série - Propletená hra vztahů, kdy každý zná, nebo postupem času pozná, každého. Sympatické herecké obsazení mezi kterým si nedokáži vybrat oblíbence, protože každý má něco do sebe - ať už je to zakomplexovaná Polívková, její zakulacený ctitel v sandálích s ponožkama, jako "správný Čech" nebo super-duo Havelka/Geislerová. Všechny zápletky se navíc odehrávají v krásném prostředí Prahy a na chvíli jsme se mohli podívat i na prosluněnou Moravu s nekončícími vinohrady...na českou tvorbu je to neskutečná paráda ! Doporučuji
Hodnocení 1. série - 90% Oblíbené díly - 01x01, 01x03, 01x08, 01x13

Až po uši
15.8.2015 - 29.8.2015
Oblíbené postavy - Emma, Šárka, Jakub, Carmen, Zuzana,
Nejméně oblíbené postavy - Markéta
Zhlédnuto dílů - 13/13
Celkové hodnocení - 90%
Skvost v tom našem pomyslném českém seriálovém rybníčku.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jsem nadšená...

Seriál z českých poměrů s noblesním obsazením, skvělými dialogy a úžasnými zápletkami. Postupně zjišťujete, že i "pražský rybník" je malý, protože každý je s každým nějak spojený. Seriál má u nás jedno prvenství, teda pokud si dobře vzpomínám, leta tabuizované homosexuální vztahy. Gayové tam jsou jen okrajově, ale lesbičkám je věnováno velmi prostoru a já, ač hetero musím přiznat, že to tady holkám velmi sekne. Každá postava je skvělá jinak. Nebudu se rozepisovat, snad jen Havelku bych vypíchla. Je pro mě nový a naprosto báječný. Spolu s Aňou tvoří krásný pár a jejich vzájemné "přestřelky" nemají chybu. jsou opravdu vtipné, koukněte se sami, nebudete litovat. Těším se na třetí sérii.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Až po uši

Velmi povedené. Řekl bych že pro mě z poslední doby jeden z nejlepších českých seriálů . Výborně napsané postavy, velmi dobré herecké výkony a pro mě velmi příjemný nevtíravý humor. Dvojice Polívková, Holub mě opravdu pobavila. Za tohle musím HBO pochválit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sex ve městě Praze

Potěšilo, velice potěšilo. Vkusný humor, dobrá zápletka. Excelentní Čermák, příjemně vtipný Havelka, zamindrákovaná Polívková, Holub v ponožkách a sandálích, naprosto šílená stíhací Krobotová, pro mě překvapující Ańa s Janou Švandovou a v neposlední řadě lesbický vztah mezi Kolesárovou a Čvančarovou. Takový Sex ve městě po Česku.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Dá sa :D

Nikdo sem nic nepíše, tak zkusím začít...Po 4.dílu: Tenhle seriál nebude pro každého, ale jako "Komedie/Romantický" pro mě účel plní. Takhle si představuji nějakou "vztahovku", protože si fakt nepotrpím na různé nekonečné "Ordinace" a myslím, že tohle u nás chybělo. Líbí se mi dvojice Havelka/Geislerová, Čermák je přesvědčivý. Na některé zápletky se těším, některé jsou méně zajímavé. Víceméně klasická telenovela, ale na české poměry koukatelná. :)

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

2. serie

Prvni serii jsem videl tak trochu nahodou a na preskacku...docela fajn, tak druhou jsem vzal od zacatku a nejak se me zda ze to je lepsi nez ta prvni, civilni herecky vykony, slusny dialogy, zajimavy postavy...dobre se na to kouka, dobre se tto posloucha...Geislerovou nevyhledavam, tady je v pohode, Havelka je pro me neznamej, ale vybornej...vsechno docela vyvazeny i kdyz neco by naslo
i pres to agresivni HBO promo s citaty kritiku je to nadprumer

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Až po uši

Zaujímavý seriál na ktorý som narazil len náhodou a hneď som sa potešil nakoľko zbožňujem českú filmovú tvorbu.V seriáli nechýbajú skvelí herci, zaujímavé vzťahové zápletky a samozrejme pikantné scény :).Je dobre že vznikajú takéto seriáli,ako zo života, lebo nekonečných telenoviel, ktoré sú ako z kopiráku tu už je dosť.

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí