Báječní lidé

Báječní lidé (Beautiful People)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pilot

Lynn Kerrová se rozvádí a v rámci velké životní změny se rozhodla přestěhovat z Nového Mexika do New Yorku, kde její mladší dcera, nadaná Sophie, získala stipendium na prestižní střední škole Brighton na Manhattanu. Starší dcera Karen zase doufá, že tu plně rozvine započatou kariéru v modelingu. Najmou si byt v Brooklynu a vrhají se do víru velkoměstského života.

Sophie zjišťuje, že Brighton je pěkně snobská škola, kde studují děti nejbohatších lidí. Cítí se tu velmi nejistá, zdá se jí, že mezi BP - Beautiful People - nemůže zapadnout. Nicméně hned první den objeví dvě sympatické tváře - obtloustlého Gideona, syna proslulého umělce, a nervní Anabelle, která jí nabízí valium na uklidnění. Zato Paisley bude asi pořádná mrcha. Největší pozornost Sophie však upoutá hezký Nicholas Fiske, školní playboy.

Karen se vydává do modelingové agentury se svým portfoliem, je ovšem velmi zklamaná: agent jí řekne, že je sice hezká dívka, ale aby si udělala nejdřív něco s vlasy a pár kilo zhubla.

V domě Nickova otce se pořádá každoroční párty na zahájení školního roku. Sophie tam jde i s matkou, a Lynn s úžasem zjistí, že Nicholasův otec, kterému toto úžasně luxusní sídlo patří, je Julian, se kterým před dvaceti lety chodila, když oba studovali. Julian je velmi potěšen, že ji vidí, posléze ji i navštíví v Brooklynu a nabízí jí pomoc - chce aby pracovala v jeho vydavatelství. Lynn, která je z jejich shledání na rozpacích, s díky odmítá.

Nick se zatím velmi věnuje Sophii, vezme ji například na vyhlídkový let nad New Yorkem soukromou helikoptérou. Sophii jeho zájem velmi těší, netuší ovšem, že se Nick vsadil s kamarády, že tu novou do konce semestru dostane.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon