Battlestar Galactica

Battlestar Galactica (Battlestar Galactica) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Třicet tři

Flotila přeživších lodí je nucena hrát s Cylony vražednou hru na kočku a myš. Každých 33 minut provedou FTL skok do nového systému a každých 33 minut se znovu a znovu objevují Cyloni. Piloti spoléhající na své staré stroje jsou na pokraji vyčerpání a civilisté začínají pochybovat o velitelských schopnostech Adamy a Roslinové.

zdroj: bsg.cz
(se svolením Deuse)

Když Olympic Carrier, komerční přepravní loď, nestihne provést FTL skok a poté se záhadně a nepoškozena objeví, Adama se obává, že by mohla být infiltrována Cylony. Musí rozhodnout mezi zničením Olympic Carrieru i s 1 300 lidmi, kteří mohou být stále ještě na palubě, nebo riskovat zničení celé flotily. Adama není sám, kdo se této lodi obává. Baltar, který stále zůstává mentálně spojen s krásnou a zároveň smrtící "Number Six", začne panikařit, když se dozví, že na jedné z lodí je pasažér, který má informace o zrádci v blízkém kruhu prezidentky.

Poté, co loď přeruší komunikaci a nabere kurz přímo na flotilu, vydávají Adama a Roslinová rozkaz k jejímu zničení, což nakonec i přes pochybnosti o správnosti rozhodnutí Apollo a Starbuck provádějí. Krize je zažehnána, ale otázka 'Co se stalo na Olympic Carrieru?' zůstává záhadou.

Mezitím, na Cylony okupované Caprice, se Helo snaží utéct před další skupinou Cylonů. Potřeboval by pomoc, aby se mohl dostat zpět na Galacticu, ale žádná nepřichází.

Zajímavosti

Populace více z této kategorie

50 298 přeživších

Narážky na další seriály

Firefly

Loď třídy Firefly je možné vidět z okna doktorovy kanceláře, kde sedí Laura Roslinová.

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir