Battlestar Galactica

Battlestar Galactica (Battlestar Galactica) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Údolí temnoty

Galactica se znovu spojila s flotilou, ale cena je vysoká. Cylonský virus pronikl do jejích počítačů, zbavil jí proudu a nalodili se na ni cylonští Centurioni, kteří se právě probíjejí ke zranitelným centrům lodi.

zdroj: bsg.cz
(se svolením Deuse)

Lee Adama s několika mariňáky propustí prezidentku z vězení, rozkáže Billymu a Vadderovi, aby jí odvedli do nouzového úkrytu na ošetřovně, kde bude v bezpečí, a vyráží se skupinou mariňáků naproti Cylonům.

Avšak v CIC plukovník Tigh ví, co Cyloni plánují. Centurioni nechtějí vyhodit loď do vzduchu. Chystají se všechny zabít tím, že z lodi vypustí vzduch a poté obrátí její zbraně na zbytek flotily. A jen Lee (kterým Tigh pohrdá) a jeho malá skupinka mariňáků je mohou zastavit.

Mezitím se Starbuck a Helo na Caprice vloupají do jejího bytu a nakonec si vezmou i její Humvee. O mnoho světelných let dál, na Kobolu, se šéf Tyrol vrací ze své nebezpečné mise jen aby zjistil, že Socinus ani s léky nepřežije. Number Six varuje Baltara, že Socinus není poslední z nich, kdo to nezvládne, a že ze všech lidí se jen Baltar dožije toho, že uvidí Zemi...

Zajímavosti

Populace více z této kategorie

47 874 přeživších

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir