Bazén

Bazén (Bazén)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nebeská hudba

Ziki, Burák a Lahváč neustále řeší problémy kolem kapely. Kdo bude skládat hudbu, je už jasné. Jak to ale bude s texty? A co manažer Trubač?

Jak se ukazuje, kapela sice vznikla, ale hned se musí potýkat s problémy. Ziki má písničku, která se všem líbí, jenže chybí text. Měl by ho dodat Burák, Ten ale nemůže nalézt tu správnou inspiraci. Také se ukazuje, že volba Dejva nebyla úplně tou nejvhodnější. Místo toho, aby pořádně zkoušel, kašle na kapelu. Co dál? Vyhodit Dejva a sehnat nového klávesáka? Kluci se rozhodnou, že vyhození Dejva zatím řešit nebudou, nového člena ale přiberou. Tajmený klávesák z předešlého dílu je farář Sváťa. Vypravují se za ním, nakonec se jim ho podaří přesvědčit.

Starosti Pavla Bureše s Naďou neberou konce. Zvláště když ta si umanula, že dítě prostě mít bude. Dokonce uvažuje tak, že by si našla k tomuto účelu klidně někoho jiného. To Pavla samozřejmě zasáhne. Kamarád hygienik mu radí, ať zkusí navštívit známého lékaře Norberta Zikmunda. Ostatně ten chce s Pavlem také hovořit. Ovšem o pozemcích pro svou plánovanou kliniku. Jejich synové měli domluvit schůzku a obsahově připravit otce, o čem bude. Jenže se na to vykašlali. Když se potom otcové sejdou, dochází k pěknému trapasu. Každý mluví o něčem jiném.

Danuše Holubová se dozvídá od „dobračky“ Ajky, že její manžel stojí jako model Zikmundově manželce. Je to pro ni zdrcující rána. Jak si to má vysvětlit? Říká, že trénuje plavání a proto jí odpírá sex. Není to nakonec kvůli tomu, že je jí nevěrný se Zikmundovou? Neví, co má dělat.

Trubač neustále přesvědčuje Hampla, že se mu povedlo sehnat kapelu, která mu zajistí slávu i peníze. Ten je velmi skeptický. Trubač ho v minulosti už mnohokrát vypekl. A nemyslí si, že tentokrát by to mohlo dopadnout jinak.

Jak se zachová Danuše Holubová vůči aktivitám svého manžela?

Hlavní postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Nebeská hudba
  • Nebeská hudba
  • 1. série, 4. epizoda (celkově 4. díl)
  • 2005

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268