Bazén

Bazén (Bazén)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Samá voda

Hlavní hrdina Burák se vrací z blázince a potkává kamaráda, který má utkvělou představu, že spolu založí rockovou kapelu. Je to dobrý nápad, povede se jim ho zrealizovat?

Pro Buráka si přijíždí do psychiatrické léčebny jeho otec Pavel Bureš se svojí novou mladou manželkou Naďou. Mezi ní a Burákem to pěkně jiskří. Ani Pavel to s Naďou nemá jednoduché. Jde o pěknou metrnici, která jde neúprosně za svým cílem. A Buráka si doma rozhodně nepřeje. Ani nevlastní tchýni. Burák je nešťastný, spojence nachází právě v babičce. Ta slaví pětasedmdesátiny. Stále mu vrtá v hlavě, jaký jí dát dárek, zvláště, když je bez peněz?

Burák se po návratu z blázince potkává se svým kamarádem Zikim, spolužákem ze střední školy. Spolu s dalším spolužákem Lahváčem měli kdysi kapelu. Ziky nyní studuje třetí ročník medicíny, ale moc ho to nebaví. Rád ba založil rockovou kapelu. Přesvědčuje kamarády, že je potřeba jít za nějakým životním cílem. Burák je bez peněz a motivace, Lahváč má zase přítelkyni a malé dítě. Pracuje na bazéně jako plavčík, správcem je jeho skorotchán Ota Zadina. Pro začátek si řeknou, že by se tam mohli nechat zaměstnat. Aspoň se každý den uvidí. Správce ale moc nadšen není.

Jednoduché to nemá ani Ziki, který je synem místní smetánky. Jeho otec Norbert Zikmund pracuje jako plastický chirurg, upravuje ženám prsa. Touží potom, aby měl jednou svou vlastní kliniku, kterou povede společně se svým synem. Doma moc není, stále se kolem něho točí nějaké ženy. To samozřejmě nenechává klidnou jeho manželku Martu, která chtěla být kdysi sochařkou. Teď vyučuje na místní škole. Jediné, co ji utěšuje, je práce na soše Diskobola…

Ota Zadina dostal další dopis z Francie. Co to znamená?

Hlavní postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Samá voda
  • Samá voda
  • 1. série, 1. epizoda (celkově 1. díl)
  • 2005

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268