Being Mary Jane

Being Mary Jane (Being Mary Jane) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Storm Advisory

Mary Jane se po probdělé noci vrací domů, kde na ní čeká David. Nečekaná návštěva však jejich ranní idilku poněkud zhatí. Andre se rozhodl, že se Mary Jane jen tak nevzdá.

V televizním studiu je napjatá situace. Vedení chce nastolit přísnější režim a do toho všeho ve Fort Lauterdale řádí hurikán Kenny. Zatímco Kara se snaží vytěžit z přírodní katastrofy co nejvíc, Mary Jane je jejím přístupem znechucená.

Mary Jane přijíždí k Lise a zjišťuje, že spolykala spoustu prášků. Naštěstí jich nebylo tolik, aby Lisa musela do nemocnice a Mary Jane se tedy rozhodne zůstat u ní přes noc. Ráno se obě potkávají v kuchyni a Mary Jane ji prosí, aby jí příště dala vědět ještě před tím, než se rozhodne udělat nějakou hloupost.

Mary Jane se vrací zpět domů, kde na ní čeká David. Chtějí si užít alespoň zbytek rána, ale vyruší je nevítaný host. U brány domu zastaví auto a Mary Jane pozná, že je to Andre. David se vydává prozkoumat situaci a Mary Jane vše pozoruje schovaná za nosníkem domu. Andre nechce dělat problémy a tak Davida přesvědčuje, že pouze náhodně zastavil. David mu to však nevěří. Přesto se rozhodne situaci neřešit a vrací se do domu.

Cestou do práce se Mary Jane zastaví v kavárně a po telefonu se od Kary dozvídá, že jejich kolega dostal výpověď. Před kavárnou na ni čeká Andre. Mary Jane se ho snaží odehnat, ale Andre se nenechá. Po krátké výměně názorů Mary Jane naštvaně nasedne do vozu a odjíždí.

Na firemní poradě se všichni dozvídají, že se vedení rozhodlo udělat nějaké změny. Greg dá všem jasně najevo, že vedení si nehodlá brát servítky a všechny proto čekají těžké časy. Do toho přichází zpráva o hurikánu Kenny.

Když po schůzi Mary Jane pracuje ve své kanceláři, přijde nečekaná návštěva. Andreho žena Avery přišla zjisti, proti čemu vlastně stojí.

Mezitím ve Fort Lauterdale řádí hurikán Kenny. Zatímco Národní garda evakuuje místní obyvatele, manžele Sheltonovi se rozhodli zůstat ve svém domě. Mladá reportérka, která s nimi dělá rozhovor v živém vstupu, se ale rozhodne místo opustit, protože je až moc nebezpečné. Kara se jí snaží přesvědčit o opaku, ale nesetká se s úspěchem. I přes nesouhlas týmu ji ale přesvědčí, aby tam nechala alespoň kameru.

O něco později přichází za Karou do práce její bývalý manžel s oběma syny. Když se všichni chystají k odchodu na školní recitál jednoho z dětí, Greg jim naruší plány. Všem oznámí, že musí zůstat v práci do té doby, než hurikán opustí pevninu. Mary Jane volá Davidovi, aby zrušila plány na večer.

Blíží se další živý vstup a Kara se rozčiluje, protože se jim nedaří navázat spojení s Sheltonovými. Mary Jane se její přístup nelíbí a dá jí to patřičně najevo. Situace se ještě přiostří, když se kamera během živého vstupu vypne. Zatímco všichni vyděšeně čekají, co bude následovat, Kara je nadšená z jejich reportáže. Mary Jane se pustí do Kary a vytkne jí, že je schopna ohrozit nevinné lidi pro svůj vlastní úspěch.

Když je po všem, Mary Jane volá Davidovi. Chce se s ním sejít, ale on už má jiné plány. Navíc přizná, že se současně vídá i s další ženou. Mary Jane se to nelíbí a snaží se mu vysvětlit, že to není vůči ní fér. David ale vytáhne Andreho ranní návštěvu. Je mu jasné, že ti dva spolu něco mají. Mary Jane situaci neustojí a praští Davidovi telefonem.

Po práci odjíždí Mary Jane do posilovny, aby přišla na jiné myšlenky. Tam ale potkává Andreho. Sbalí si věci a chce odejít, Andre ji ale dohoní ve sprchách. Dohadují se o jejich poměru a Mary Jane přizná, že o tom řekla Avery. I přes to ale Andre nehodlá ustoupit a dál se snaží Mary Jane získat pro sebe.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Storm Advisory
 • Storm Advisory
 • 1. série, 2. epizoda (celkově 2. díl)
 • 7. ledna 2014
 • 2014
 • 40 minut
 • 3 320 000 diváků (1,50 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt2843692/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Katchib