plakát seriálu

Bejbybum

(Notes from the Underbelly)

Epizoda 2×13 – Circle of Life, The
? %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Na návštěvu mají přijet rodiče Lauren, a tak je z toho ona i Andy nervózní. Aby zabránila neustálým hádkám s otcem, rozhodne se rodiče ubytovat v hotelu. Danny se chce s Laureninou matkou setkat, protože na svatbě jí řekl něco, co sice myslel jako lichotku, ale ona se urazila. Danny by nedorozumění rád urovnal. Otec, přesně jak Andy předpokládal, v hotelu bydlet odmítá.

Cooper je na obědě s Julií a Ericem a přichází sem jejich nová chůva Ian. Později Ian Julii vypráví, že se rozešel s přítelkyní a nikoho nemá. Lauren zatím doma šílí z otce, který jim přeorganizoval kuchyni, zrušil rezervaci v restauraci, kterou se pro ně Lauren snažila měsíc získat, a dal Olivii příšernou přezdívku Karbanátek. Na večeři pak otec pozval všechny Laureniny přátele s tím, že sám uvaří. Když přijde Cooper, odchytí ji Danny a chce, aby Laurenině matce vrátila kalhotky, které se připletly k jeho prádlu, když si u Lauren pral. To Cooper odmítne, ale vzápětí ji osloví Julie se žádostí, aby si vyšla na rande s Ianem, protože je moc opuštěný. Cooper s jejím nápadem souhlasí.

Při večeři nutí otec Lauren jíst telecí, které ona nechce. Andy se naštve a řekne otci, že jim zamluvili hotel, protože nechtěli, aby u nich bydleli a organizovali jim život. Když se na to otec zeptá Lauren, ona oponuje, že to není pravda. Pak se kvůli tomu pohádají s Andym. Ten se chce otci omluvit, a proto se rozhodne jet s ním do obchodu pro zmrzlinu. Lauren ho varuje, že to není dobrý nápad...

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Epizoda nebyla nikdy odvysílána na původní televizní stanici ABC.
Hlavní postavy
Lauren Stone
Andrew Stone
Danny Jenkins
Režie
Informace k epizoděIMDb
Český názevCircle of Life, The (neoficiální název)
Původní názevCircle of Life, The
Rok natočení2008
Česká premiéra13. prosince 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka20 minut
Autoři profilu epizody