Bejbybum

Bejbybum (Notes from the Underbelly) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

First Night Out

Lauren s Andym a Olivií jsou na obědě v restauraci spolu s Dannym a Cooper. Ta se snaží všem říct, že je o ní článek v Timesech, ale Andy s Lauren pořád jen mluví o dítěti, které mají v přenosné kolébce na stole, kde všem akorát překáží. Cooper a Danny jim tedy řeknou, že už tím všechny dohánějí k šílenství, protože mluví jen o dceři a všude ji s sebou nosí. Když jim Lauren řekne, že by si klidně někam vyrazili, ale nemají chůvu, nabídne Danny, že jim malou večer spolu s Cooper pohlídají.

U Julie je Ian, který jim hlídá dítě a řekne Julii, ať si vyrazí do města. Baví se spolu i o tom, že se jednou vyspal s Cooper. Ta se o tom samém baví ve stejnou chvíli s Dannym a řekne mu, že na Iana nemůže přestat myslet. Ptá se ho na radu, jak se má zachovat. Danny jí řekne, že by se od něj měla držet dál.

Julie se zatím v knihkupectví seznámí s Holly, která ji pozve na drink, a Julie přijímá. Nevšimla si, že Holly byla v oddělení literatury pro gaye a lesby.

Lauren s Andym jsou v restauraci, ale myslí jen na malou. Dohodnou se, že na ni pro tento večer zapomenou a budou se bavit. Lauren to však nevydrží a když jde na toaletu, zavolá Cooper. Ta se právě snaží vyřešit problém s plyšovým medvídkem, kterého Danny nechtěně zničil a polil alkoholem. Lauren z jejího hlasu vycítí, že něco není v pořádku, a proto se hned rozjede domů. Tam zjistí, že se nic neděje, a tak se rychle vrací do restaurace, aby Andy nic nepoznal. Potom jdou spolu do kina a užívají si volný večer, zatímco Olivie se doma rozplakala a Cooper s Dannym si nevědí rady...

Zajímavosti

Epizoda nebyla nikdy odvysílána na původní televizní stanici ABC.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon