plakát seriálu

Bejbybum

(Notes from the Underbelly)

Epizoda 1×05 – Julie and Eric's Baby
? %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Andrew je přímo posedlý studiem knih a vyhledáváním informací o těhotenství. Lauren už toho má dost a rozhodne, že společně odjedou na dovolenou do blízkého hotelu na pláži s luxusním apartmá.

Když Julie nakupuje v supermarketu, odteče jí plodová voda. Zachová klid a přemístí se do porodnice. Tam dostane strach, protože Eric je na služební cestě v Kanadě. Zkouší ho marně sehnat. Mezitím Danny najde v hotelu Lauren a Andrewa a řekne jim, že Julie rodí. Lauren a Andrew se hned za ní rozjedou. Andrew poučený z knih radí Julii radí, co dělat, cvičí s ní, až do okamžiku, kdy mu lékař vynadá.

Julie požádá o epidurál a uleví se jí, jinak jsou tu ale samé zmatky. V posledním okamžiku dorazí z letiště Eric. Cooper mu vynadá, že odjel, a Julie prohlásí, že ji zklamal. K dovršení všeho se narodí chlapeček, i když Julie počítala podle ultrazvuku s holčičkou.

Danny si mezitím užívá luxusního apartmá v hotelu a pozve si svou novou přítelkyni, které řekne, že hotel objednal on. Dívka však na stolku najde Andrewův vzkaz připravený pro Lauren. Píše v něm, že už se nemůže dočkat jejich dítěte...

Hlavní postavy
Lauren Stone
Andrew Stone
Danny Jenkins
Vedlejší postavy
Waitress
Dr. Alan Kearns
Dr. Bob Jennings
Danny's Date
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevJulie and Eric's Baby (neoficiální název)
Původní názevJulie and Eric's Baby
Rok natočení2007
Premiéra2. května 2007
Česká premiéra26. září 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka20 minut
Autoři profilu epizody