Bejbybum

Bejbybum (Notes from the Underbelly) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Weekend, The

Andy s Lauren se chystají na víkend k Julii a Ericovi do jejich domu na pláži. Jedou s nimi i Danny s Cooper. Když se těsně před odjezdem malá Olivie sama překulí, je Lauren nadšená Julie jí ale řekne, že o tom nesmí říct Andymu, protože by byl nešťastný, že to neviděl.

Lauren se hned po příjezdu jde podívat k domu slavného muže, který je nedaleko, Cooper s Dannym se vydávají do baru a Andy jde surfovat. K němu se přidává Eric a společně se proletí malým letadlem, které Eric pilotuje. Když jsou ve vzduchu, oznámí Eric Andymu, že přišel o práci. Julie o tom ale neví a nesmí se to dozvědět.

Cooper zatím s Dannym hrají v baru hru, kdo dříve sežene něčí telefon. Coooper vyrazí a jeden z hostů se s ní chce hned vyspat. Danny si myslí, že to není fér, když je tak přitažlivá. Cooper si tedy hrozně rozcuchá vlasy a sní kořeněnou tyčinku, aby jí páchl dech. Navíc bude říkat, že je v podmínce a bývala štětka.

Andy řekne Lauren, že Eric přišel o práci, a ta to chce hned říct Julii. Andy jí prosí, aby to nedělala, protože to slíbil Ericovi. Lauren však cítí ke své kamarádce povinnost, a tak se domluví, že během víkendu Andy přesvědčí Erica, aby to své ženě řekl, zatímco ona na to Julii opatrně připraví.

Julii se zdá Eric divný a uhodí na něj, že má milenku. Andy se ho zastane a řekne, že dostal výpověď. Když se Julie rozčílí, řekne Lauren na Ericovu obranu i o jejím hazardu. Julie je dotčená, že nedodržela slib, a prozradí Andymu, že se Olivie už sama překulila. Všichni se rozzlobí a začnou říkat tajemství, která na sebe vědí...

Zajímavosti

Závěrečná epizoda nebyla nikdy odvysílána na původní televizní stanici ABC.

Hlavní postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon