plakát seriálu

Best Friends Forever

(Best Friends Forever)

Názory uživatelů

A boy-meets-girl's-best-friend comedy.

Zívám. Nuda, šeď, monotónnost. BFF mělo šest dílů, ale připadalo mi, že jich bylo šedesát. Vůbec to neutíkalo. V podstatě jde ruku v ruce s dalším letošním odpadlíkem - s komedií Bent. Oboje mělo málo epizod, skoro žádný vtip a vy jste se nemohli dočkat toho, až to skončí (Ptáte se, proč jsem to teda nevypla hnedka? To by mě samou taky zajímalo...).

O co jde? Dvě nejlepší kámošky. Jedna se zrovna rozvedla, druhá si ji vezme k sobě do bytu, aby ji utěšovala. Ovšem tam už bydí současný boyfriend, kterému se nelíbí, že jeho láska věnuje tolik času své kámošce a jeho tak trošku zanedbává. Opět je to děj bez špetky nápadu. Nevím, která ženská by byla až tolik na dně, že by nemohla zůstat ve svém bytě, ale musela tolik měsíců otravovat své přátele tím, že se k nim nastěhuje. Vždyť to jí přece muselo přijít hrozně blbé, ne? Když vidím, že nějaký pár spolu bydlí, tak se z tama snažím co nejdřív vypadnout, aby měli trošku soukromí! Ale tak zase čemu se divím, vždyť tady koukám na americký sitcom.

Jestli se to vůbec sitcomem nebo komedií dá nazvat. Moc vtipných momentů jsem zde totiž nenašla. Scénář je velmi podprůměrný. Gagy a vtipy jsme již slyšeli tisíckrát dříve, takže vlastně základní stavební pilíře seriálu se tak nějak.. zbortily. Pak už opravdu není záchrany, což dokázala i prudce se propadající sledovanost.

Herci mi přišli dost nesympatičtí. Nejhorší pocit jsem ale bezkonkurenčně měla z Lennon. Ostatní bych opravdu i přežila, ale jak se tahle objevila na obrazovce, hned mi celou scénu zkazila. Nešlo ani tak o její herecký projev, ale celkově mi nesedla, ať už vzhledově, mimikou, postojem.. a ani charakterem. Nejlépe na mě působil Rav. Bohužel jeho postava byla spíš vedlejší, takže v seriálu nedostal tolik prostoru, kolik by si zasloužil. Každopádně jeho dějová linka s Jessicou byla sice klišé, ale když mají dva lidi takovou chemii, jako tihle dva, tak se to dá s přehledem odpustit. Jen škoda, že to byla jednoepizoidní záležitost. Z toho se mohl rozvinout příjemný děj.

BFF je nuda na entou. Opravdu si raději pusťte opáčko něčeho, co patří mezi vaše oblíbence, než abyste koukali na novinku této úrovně. Odcházeli byste jen zklamaní.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí