Beverly Hills 90210

Beverly Hills 90210 (Beverly Hills 90210) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Romantika

Dylan opravuje s Brandonem auto. Brenda ho zastihne nahého ve sprše a přijme jeho pozvání do kina na staré filmy. Do kina jde i Brandon a pak jdou všichni k Dylanovi a pouští si hudbu. Brenda tvrdí Kelly, že jsou s Dylanem jen kamarádi. Kelly tvrdí, že u Dylana nikdy nejde jen o kamarádství.

Ve škole se chystá seminář sexuální výchovy. Scott se bojí, že ho tam rodiče nepustí. Brandon je nemocný, tak jde Brenda s Dylanem do kina sama. Jimovi se to nelíbí, protože Dylanův otec je ve finančních kruzích známý podvodník. Brenda jde k Dylanovi domů a tam je jeho otec. Dylan se s ním pohádá a pak křičí i na Brendu. Brenda má z něj strach, Dylan se jí omlouvá a začnou se líbat.

Kelly chce Brendu připravit na sex s Dylanem a radí jí antikoncepci. Brenda se chce scházet s Dylanem a Jim je proti a chce, aby mu Brandon vzkázal, že má nechat jejich rodinu na pokoji. Kelly radí Brendě, aby doma lhala a strávila noc s Dylanem. Brandon je na Dylana naštvaný, protože si myslí, že se s Brendou chce jen vyspat. Kelly s Donnou připravují Brendu na rande s Dylanem. Brenda čeká před kinem, ale Dylan nepřijde. Brenda nechápe proč a propláče celý víkend. Brandon žádá od Dylana vysvětlení, ale ten o tom nechce mluvit.

Profesor Krovnitz nemůže jet na letiště pro lektorku sexuální výchovy a Steve se nabízí, že ji na letišti vyzvedne. Před lektorkou pak předstírá, že je profesor Krovnitz a flirtuje s ní.

Dylan přijíždí za Brendou, aby se jí omluvil. Vysvětluje, že nemohl přijet, protože na jeho otce byla vydaná žaloba a on mu pomáhal balit. Jim Walsh přichází domů a je naštvaný, když tam vidí Dylana. Brenda ho nakonec uklidní a přesvědčí ho, že jí může věřit.

Lektorka se na semináři svěřuje studentům, že má AIDS a radí jim, aby si dávali pozor. Steve se lektorce omlouvá za své chování. Brenda zjišťuje, že se Dylan při sexu nechránil a chce, aby si nechal udělat test.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon