plakát seriálu

Bez poskvrny

(Frikjent)

Názory uživatelů

Seriál,co mně překvapil....

Krimi seriály ze severu mají v posledních letech stoupající úroveň a to potvrdí i norský Frikjent.Seriál je ze současnosti,ale příběh,který je podstatou se odehrál před dvaceti lety a je to vražda mladé dívky,ze které je obviněn její přítel Aksel a po soudním procesu zproštěn obvinění.
Aksel městečko opouští a vrací se sem po 20 letech z Malajsie,kde má v současnosti rodinné zázemí a důvodem návratu je záchrana jedné krachující firmy,která patří právě matce zavražděné dívky a ta se stále snaží prokázat prokázat jeho vinu na dceřině vraždě.Jelikož stejného názoru je i drtivá většina obyvatel,tak se setkáváme se spoustou lží a pomluv,které pouze dokreslují,čeho jsou lidé schopní.
Nebudu vám z toho dělat román,ale rád bych seriál doporučil všem,kteří mají rádi severskou tvorbu (Forbrydelsen,Broen,atd) i když na jejich úroveň mu něco schází,ale to plně vynahrazuje prostředí drsného severu a nádherných fjordů.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Severská jistota.....

Kvalita nemá potřebu zbytečného psaní.Nicméně za plný počet ale něco chybí.Trošku mne vadí ta vláčnost,zdlouhavost. Je vidět, že prachy a intriky vládnou celým světem. Jako tradičně mne severské dílo nezklamalo a potvrdilo, proč je mám rád.
Takže nelze než jednoduše říci, doporučuji.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé