plakát seriálu

Beze stopy

(Without a Trace)

Epizoda 6×08 – Mimo ring (Fight/Flight)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ze zápasu v boxu mezi Hansenem a Hendricksem vyjde vítězně Brett Hendricks, který je následně na to pohřešován. Domovník našel krev, která byla později identifikována jako Hendricksova a zavolal policii. Hendricks během samotného zápasu žádné větší zranění neutrpěl, jak potvrzuje jeho trenér Don Foster. Podezřelým by mohl být právě Gerry Hansen, ten však ležel v nemocnici s otřesem mozku. Vyšetřovatelé zjistí, že Hendrickse nedávno navštívil amatérský hráč Robert Zambrano, kterého však naleznou mrtvého s injekcí trčící z ruky. Pitevní zpráva prokáže, že se nemohl zabít sám. Podaří se vypátrat i majitele zastavárny Perryho Hubera a ten přizná, že po něm chtěl Hendricks alibi na jednu noc a další den chtěl dovézt do Portchesteru. V Portchesteru Hendricks odcizil auto, jeho majitelka, modelka Keira, však krádež nenahlásila. Hendricks se jí prý přiznal, že ho jako dítě jakýsi muž bil a teď se s ním chce sejít. Poté se v kufru vozu Keiry naleznou kradené zbraně. Když s ní však vyšetřovatelé chtějí znovu mluvit, nemohou ji najít. Pátrají tedy po muži, který Hendrickse v dětství bil. Podle Sarah by jím mohl být matčin přítel Jerry Treadwell, který je ale již tři roky mrtvý. V úvahu tedy připadá pouze jeho syn Hashim Wasi.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Nakonec vyjde najevo, že Keira a Brettův trenér Don Foster spolu prodávají zbraně a pravděpodobně jsou na útěku. Když je oba najdou ani jeden nechce nic říct. Keira se Dona bojí a tak chtěla s Brettem utéct po zápase, ale nevyšlo to a s Donem se poprali. Bretta najdou v opuštěné budově nedaleko arény.
Samantha se pokouší najít barmana se kterým je těhotná. Když ho najde, i přes to že má v bytě jinou ženu, zdráhá se jí podepsat papíry, že se dítěte zříká.

Hlavní postavy
Jack Malone
Samantha Spade
Danny Taylor
Elena Delgado
Martin Fitzgerald
Vedlejší postavy
Female Bartender
Perry Huber
Mike Zambrano
Sarah Hendricks
Girl at Bar
Clint Treadwell
Keira Jennings
Brett Hendricks
Brian's Girlfriend
Young Treadwell
Brett 11-years-old
Sarah 14-years-old
Brian Donovan
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMimo ring
Původní názevFight/Flight
Rok natočení2007
Premiéra22. listopadu 2007
Česká premiéra25. června 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry12 210 000 diváků
Autoři profilu epizody