plakát seriálu

Blackout

(Blackout)

Názory uživatelů

Pořádné vystřízlivění...

Velmi dobře zpracované drama o tom, jak se člověk vypořádává se svým temným tajemstvím a jak toto tajemství přímo či nepřímo ovlivní jeho rodinu a blízké okolí. Christopher Eccleston v téhle roli naprosto září, i ostatní herci ze sebe vydali to nejlepší. Z každé scény jde cítit krutá realita, příběh není vůbec přikrášlován.
Co mi však ale vadilo, bylo to, že příběh skončil, tak jak skončil. Osobně bych dala přednost jinému, více ponurejšímu konci.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Blackout

Dlouho jsem uvažovala, jak seriál ohodnotit. Nakonec jsem se přece jenom rozhodla pro 70%, i když by poslední dva díly na víc určitě měly. Ze začátku mi ale vadilo, že film přeskakuje z jednoho místa na druhé, ze vzpomínek do reality, ale tím způsobem, že divák vůbec netuší, kde se právě nachází. Po čase jsem si zvykla, ale ze začátku jsem byla neustále ztracená. Celkově se ale Blackout opravdu podařil. Úvodní díl sice diváka ke sledování zbylých dvou možná nedonutí, ale zbylé dva díly opravdu stojí za to. Dokonce i samotný závěr mě nakonec potěšil, což jsem ze začátku vůbec nečekala. Kromě Christophera Ecclestona, který zde převedl neuvěřitelný výkon, samozřejmě nemůžu opomenout úžasný výkon Andrewa Scotta. Čím víc se probírám jeho filmografií, tím víc mi dokazuje to, že je to nejen herec, kterému záporné role sluší víc než komukoliv jinému, ale taky to, že je nejtalentovanějším hercem dnešní doby.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk