plakát seriálu

Borgia

(Borgia)

Názory uživatelů

Borgia je Lepší než The Borgias

Dívám se na oba seriály, ale tady tento-Borgia mě baví mnohem víc. V americkém Borgias je možná lepší obsazení, ale tito mají lepší příběh a řídí se víc podle historie.
Komu se víc líbí americká verze, tak ať si přečte dějiny rodu Borgiů a změní názor. Jo, a zkuste se dodívat alespoň na první díl než to začnete pomlouvat.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Co to...?

Mělo to slušný potenciál, ale naprosto to zvrtali.
Tak zoufale se snažili vyrovnat tomu, jak v USA a Anglii točí seriály poněkud odvážněji, až to přeháněli. Neustále se tam promenádovali obézni nazí muži, budu-li slušná, které nezakrývali absolutně nikde, aniž by to mělo sebemenší opodstatnění. Ještě chápu, když např. seriály HBO ukazují celkem pravidelně své mladé herce, na to lákají další diváky, ale koho chtěli nalákat tímhle, to je mi záhadou, protože to bylo akorát nechutné. Stejně tam zbytečně rvali některé násilné scény. A když Lucrezie začala menstruovat, čekala jsem pomalu natočenou gynekologickou prohlídku. Když prostě nemám něco zvládnuté, tak se do toho nervu, bylo vidět, že tito tvůrci na to nebyli zvyklí a neuměli si s tím poradit.
Herci naprostá hrůza. Většině z nich by člověk neuvěřil, ani že jsou herci. V americké verzi mají všichni neskutečné charizma, tady ani ň. A co se těch českých týče, na Táborského jsem už zvyklá, ale takový Vašut... Jeho snaha o angličtinu byla tak vtipná, až byla smutná.
Celý první díl se tak vlekl, nuda střídala znechucení, až jsem to vypla před koncem.

Američani nemají k dispozici skutečné kulisy, točí o cizím prostředí, jejich způsob natáčení je shazován, ale pokud se opravdu chcete podívat na seriál o této rodině, doporučuji právě jejich verzi. Jak to zvládli oni, to se nedá ani porovnat.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Borgia - Slabá nápodoba The Borgias

Hodně slabá nápodoba americké verze The Borgias od Showtime. Hlavní představitel Rodrigo Borgia naprosto postrádá charisma Jeremy Ironse, stejně jako ostatní postavy, naprosto nevýrazní a nezajímaví herci, co je platné, že je tam i české obsazení a vcelku zajímavé kulisy, když vše ostatní je nuda, nuda a zase nuda. Po prvním díle jsem to vzdal, protože seriál naprosto postrádá nějaké tempo vyprávění.

10 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé