Plakát

Born to Kill

Čtyřdílný thriller zavádí sondu do mysli Sama, teenagera, kterého dělí pouze krůček od zrealizování svých skrytých psychopatických tužeb. Hrdina žije se svou přehnaně starostlivou matkou Jenny pracující jako zdravotní sestra a myslí si, že jeho otec zemřel při autonehodě. Během směny... [více]

2017 | Velká Británie | 50 minut | Channel 4 | Thriller / Drama / Minisérie | 4 epizody | status: ukončeno v roce 2017
Poslední odvysílaná

1×04 – Episode 4

(premiéra 11. 5. 2017 – před 4 lety)
závěr seriálu

Born to Kill – O čem to je

Čtyřdílný thriller zavádí sondu do mysli Sama, teenagera, kterého dělí pouze krůček od zrealizování svých skrytých psychopatických tužeb. Hrdina žije se svou přehnaně starostlivou matkou Jenny pracující jako zdravotní sestra a myslí si, že jeho otec zemřel při autonehodě.

Během směny v místní nemocnici Jenny potká charismatického Billa. Ten se právě přistěhoval do města se svou náladovou dospívající dcerou Chrissy, jelikož se snaží znovu navázat vztah se svou starou matkou Margaret. Jenny a Bill začnou randit a jejich děti se potkají ve škole a také si okamžitě padnou do oka. Sam cítí, že konečně potkal někoho, o koho se může opřít. Otázkou však je, jestli Chrissy skutečně sdílí jeho touhu, touhu zabíjet.

Trailer
Chrissy
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Channel 4

Délka

50 minut

Žánr

Thriller
Drama
Minisérie

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2017

První vysílání

20. dubna 2017

Ukončení seriálu

11. května 2017

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky
Wikipedia (anglická)