plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 3×13 – Chapter Fifty-Seven
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kimberly Woodsová chce po žácích, aby napsali o svém snu a pak práci nahlas přečetli. Jako jediná se přihlásí Sheila, která líčí své erotické, poněkud divoké vize. Když s ní Kimberly později hovoří, ukáže se, že se tyto sny týkaly jí. Kolegyně jí radí, aby si rychle se Sheilou promluvila a dala jí jasně, najevo, že jejich vztah je pouze v rovině učitele a žáka. Jak se ukáže, Sheila to nevezme právě nejlépe.

Scotta Gubera čeká překvapení. Nečekaně přijíždí jeho matka, protože si dělá o syna starosti. Hlavně by chtěla, aby si už někoho našel, a když ho potká s Marylin, hned prohlásí, že by spolu měli chodit. Scott je vyvedený z míry.

Ronnie se neustále snaží zatajit svůj vztah se Zachem, kterého to pomalu přestává bavit. Až jí jednoho dne řekne, že by se raději měli rozejít. Danny dostává od Claire drahý dárek – hodinky. Ihned je prodá, aby mohl Claire koupit přívěsek. Jenže Claire je chce na něm vidět, a tak musí s pravdou ven.

Jednoho dne v deset hodin večer přijde Sheila ke Kimberly, aby jí poděkovala za pomoc s přihláškou na vysokou školu. Byla přijala na Princeton. Nakonec Kimberly obejme a řekne, že ji miluje. Harper si Sheilu ihned pozve na "kobereček".

Po pár dnech Kimberly zjistí, že jí někdo zcela zdemoloval byt. Byla to pochopitelně Sheila, která je následně převezena na psychiatrii. Steven Harper ale Kimberly oznamuje, že ji přeložil na jinou školu. Bude to tak pro všechny lepší...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Marilyn Sudorová
Harvey Lipschultz
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Vedlejší postavy
Zack Fisher
Kimberly Woods
Claire Ellison
Himself
Miriam Guber
Sheila Mercer
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Fifty-Seven (neoficiální název)
Původní názevChapter Fifty-Seven
Rok natočení2003
Premiéra10. února 2003
Česká premiéra9. srpna 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody