plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 3×04 – Chapter Forty-Eight
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Harry je zpět a hovoří s Harperem. Nedokáže mu ale vysvětlit, proč vlastně odjel. Ano to, jak je na tom psychicky. Vše však nasvědčuje, že rozhodně ne dobře.

Ve škole se objeví Trina s chlapečkem. Nemá kam jít, a proto Harry poprosí Ronnie, aby ji vzala k sobě. Ronnie je ale rozhodně proti, a tak si dívku vezme domů sám. Když si pro ni přijde sociální pracovnice, zapře ji. Trina mu chce v noci dokázat svou vděčnost, Harry samozřejmě odmítá. Dívka sebere chlapce a zmizí.

Danny a Marla plánují schůzku. Nakonec vyjde najevo, že Danny svůj návrh pochopitelně vůbec nemyslel vážně. Jen se chtěl pomstít kolegyni za to, že ho tahala za nos, když mu tvrdila, že ji sexuálně přitahuje. Marla konečně vrazí Dannymu dlouho zamýšlenou facku jako dům. Danny si ji nenechá líbit a je z toho rvačka. Teď už toho má ale Steven Harper právě dost! Jeho trpělivost má své meze. Seřve oba tak, že odcházejí s hrůzou v očích.

Scott vyslechl rozhovor mezi dvěma dívkami, z něhož vyplynulo, že ve škole je místnost, kde maturanti provozují sex. Je ohromen, znepokojený je ale i Steven. Ukáže se, že je to pravda. Student Henry "pronajímá" přípravnu maturantů párům, které nemají kam jít. Za mírný poplatek dostanou kondomy a čisté povlečení. Henry usoudí, že je to mnohem bezpečnější a hygieničtější než kdekoli jinde...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Harry Senate
Vedlejší postavy
Shane Birdsill
Marcy Kendall
Cheyenne Webb
Trina Sanchez
Sheila Pepper
Joshua Marks
Dolores Lanagan
Henry Freers
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Forty-Eight (neoficiální název)
Původní názevChapter Forty-Eight
Rok natočení2002
Premiéra11. listopadu 2002
Česká premiéra11. července 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody