plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 4×13 – Chapter Seventy-Nine
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Marla se chová podivně a Steven má o ni starost. Pak se mu mladá žena svěří, že je těhotná. Brzy se to dozví i ostatní učitelé a upřímně jí blahopřejí. Problém je jen v tom, že Marla neustále zvrací a není jí dobře.

Raině se začne dvořit místní hezoun Troy. Jdou na chůzku. Hned druhý den ale Rainy zjistí, že si z ní mladík vystřelil a vše byla pravděpodobně jen sázka s kamarády. Je krutě zklamaná.

Henry Preston nechtěně přinutil Dominka přemýšlet o významu vysoké školy. Původně chtěl studovat matematiku. Teď se rozhodne, že se stane umělcem. Preston se mu marně snaží vysvětlit, že nemá nadání. Když to chlapec nakonec pochopí, je zklamaný a na učitele zanevře.

Joanne už rok úspěšně abstinuje, a proto se rozhodne, že si Allison vezme zpět. Obstarala jí už novou školu i družinu a sama si našla práci. Claire se jí v tom sice pokouší zabránit, Danny ale pochopí, že Allison opravdu není jejich dítě a že sestře nemůže stát v cestě. Jen pohrozí, že pokud by malou ještě jednou zklamala, přičiní se, aby jí byla Allison odebrána navždy. Zdá se ale, že Joanna chce skutečně žít jen pro svou dcerku a že ji dosavadní zkušenost poučila...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Harvey Lipschultz
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Vedlejší postavy
Claire Ellison
Joannie Hanson
Allison Hanson
Rainy Murphy
Henry Preston
Dominick Avery
Troy Mooney
Traci Van Meter
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Seventy-Nine (neoficiální název)
Původní názevChapter Seventy-Nine
Rok natočení2003
Premiéra30. ledna 2004
Česká premiéra25. října 2009
Typ epizodyZávěr seriálu
Délka45 minut
Autoři profilu epizody