plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 4×11 – Chapter Seventy-Seven
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Do školy přichází Rainy Murphyová. Právě byla propuštěna z nápravného ústavu. Když se ředitel Harper dozví o její pestré kriminální minulosti, obává se, že mu přibude další problémový student.

Scott má velkou radost, protože byl schválen jeho program rozvoje gramotnosti. Teď hledá dobrovolné učitele. Nadšeně se hlásí jeho přítelkyně Violette Montgomeryová, bývalá pornoherečka. Hlásí se k ní ale samí chlapci, nosí časopisy a videa a chtějí podpis. S tím se ale Violette dokáže poprat, problém přijde až se stížnostmi rodičů, kteří se s podobnou učitelkou nechtějí smířit. I Scott je zprvu zaskočen, ale pak za svou přítelkyni bojuje na školní radě a dosáhne svého: Violette může učit.

Rainy vypracovává se spolužačkou Marylin projekt, který jim zadala Marla. Dívky zůstanou ve studovně poslední. Druhý den se zjistí, že se ztratil počítač. Vzhledem k minulosti Rainy je nabíledni, že podezření padne na ni. Dívku, která se očividně chce polepšit, to zamrzí. Na její stranu se ale postaví Marla. Nakonec se ukáže, že počítač ukradla právě její spolužačka Marylin, která potřebovala peníze, protože je závislá na lécích.

Marla se odhodlává k umělému oplodnění. Z čekárny nakonec uteče. Brzy se ale druhými dveřmi vrátí a odhodlaně nakráčí do ordinace...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Marilyn Sudorová
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Hostující hvězdy
Violet Montgomeryová
Vedlejší postavy
Wilbur Stowe
Becky Emerson
Mrs. Reese
Rainy Murphy
Marilee Morford
Dr. Evette Landes
Miss Miranda
Samantha Charles
Angry Parent
Angry Parent
Lisanne DeMarco
Regina Alvarez
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Seventy-Seven (neoficiální název)
Původní názevChapter Seventy-Seven
Rok natočení2003
Premiéra16. ledna 2004
Česká premiéra18. října 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody