plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 4×06 – Chapter Seventy-Two
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Při předávání ceny za přínos hudbě, která byla udělala Richardu Kinneymu, hráči na violoncello, políbí mladík Marylin Suderovou tak vášnivě, že se všem učitelům i publiku zatají dech. Steven Harper se rozhodne, že žáka potrestá.

Jednou večer najde Danny Hanson ve škole Juliena, studenta, který je homosexuál. Zdá se, že se chlapci nechce domů. Nadšeně přijme pozvání Claire, aby s nimi pojedl. Mladík namaluje krásný obrázek Allison, který Claire zanese do práce. Danny nesouhlasí: Není možné, aby se jeho student stal přítelem rodiny. Claire, která si léčí komplex bohaté ženy a za každou cenu chce každému pomáhat, ale mladíka dále přijímá. A pak přijde Julien očividně zmlácený. Tvrdí, že se uhodil o dveře.

Steven Harper suspenduje Richarda a nechce si připustit, že je to nejen za jeho provinění, ale hlavně proto, že na něj žárlí. Marylin, která se bojí, že nadaný hoch přijde o stipendium, se s Harperem rozejde. Richard se ale dozví, že spolu ředitel a Marylin chodí, a pohrozí, že vše ohlásí na školské správě. Když si s ním Marylin promluví, od vydírání upustí. Scott Guber prožívá romantický vztah s Violette, ale jen tak dlouho, než se dozví, že bývalá pornohvězda randí ještě s mnoha jinými muži. U Dannyho znovu zvoní v noci telefon. Zoufalý Julien přiznává, že ho otec týrá, protože nesnese, že je gay. Volá, že už se domů nikdy nevrátí. Když chce Danny zjistit, kde je, aby pro něj přijel, na druhém konci drátu už nikdo není...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Marilyn Sudorová
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Hostující hvězdy
Violet Montgomeryová
Vedlejší postavy
Claire Ellison
Allison Hanson
Susan Bayer
Charlie Bixby
Richard Kinney
Mrs. Kinney
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Seventy-Two (neoficiální název)
Původní názevChapter Seventy-Two
Rok natočení2003
Premiéra31. října 2003
Česká premiéra3. října 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody