plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 3×20 – Chapter Sixty-Four
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ve škole se objeví opilý bezdomovec, který se shání po své dceři. Ukáže se, že je to otec Aishy. Ta se na otce zlobí, protože pitím rozbil rodinu. Matka je mu stále ochotna odpustit a vždy ho zase vezme zpátky.
Dave Fields podal na Zacha stížnost, že ho uhodil. Propuštění je na spadnutí. Steven si promluví s Ronnie a žádá ji, aby Fieldse přemluvila, aby stížnost stáhl. Ronnie navíc pochopí, že se skutečně nechovala nejlépe. Vždycky se jen snaží, aby s někým byla, protože se bojí být sama. Tentokrát to odnesl Zach. Když s ním ale promluví, odmítne se omluvit. Navíc se ukáže, že se dal na buddhismus. Chová se jinak, je uvolněný a klidný, takže si dokonce někteří kolegové začnou myslet, že bere drogy.

Claire neustále dotírá na Dannyho, aby se postaral o Allison. Nejlépe tak, že požádá o adopci. Danny to však samozřejmě nechce sestře udělat. Přestože ji podezřívá, že s drogami neskončila. Když přijde k ní domů, kde s Allison na Jeannie čekají, přesvědčí ho o tom nález v její zásuvce.

Marla rozdá žákům "mechanické děti", panenky se zabudovaným počítačovým systémem, o které se mají několik dní starat. Marcy, sama těhotná, je z neustálého panenčina křiku zoufalá. Navíc se pořád ještě nerozhodla, jestli si své dítě ponechá, nebo jestli ho dá k adopci. Když se opět přesvědčí, že jeho otec, její spolužák Bryan, jí rozhodně nikdy nebude oporou, rozhodne se pro adopci. Dokonce už pohovoří s jedním manželským párem. Přece jen si chce ale ještě vzít čas na rozmyšlenou...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Marilyn Sudorová
Harvey Lipschultz
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Vedlejší postavy
Zack Fisher
Colin Flynn
Marcy Kendall
Brian Harrower
Claire Ellison
Aisha Clemens
Mr. Fields
Joannie Hanson
Allison Hanson
Exam student
Chorus Boy
Monica Clemens
Jim Mulbern
Ellen Mulhern
Eddie Clemens
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Sixty-Four (neoficiální název)
Původní názevChapter Sixty-Four
Rok natočení2003
Premiéra28. dubna 2003
Česká premiéra5. září 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody