plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 4×01 – Chapter Sixty Seven
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Harvey Lipschultz si v rámci boje proti Alzheimerově chorobě tříbí mozek luštěním křížovek. Pak se dozví, že účinným prostředkem je i sex, a začne po škole rozhlašovat, že ho bude provozovat. Nastupuje nová učitelka fyziky Carmen Torresová, která má dosti podivný zvyk hovořit na žáky španělsky, přestože jí většina studentů nerozumí. A právě tuto půvabnou učitelku začne Harvey nestydatě okukovat.

Ronnie přistihne studenta Josepha, jak se očividně snaží znásilnit spolužačku Marii. Ta ale ihned prohlásí, že nešlo o násilí, že se vším souhlasila. Jenže Ronnie viděla své a je pevně odhodlaná vše nahlásit na policii.

Scotta zlobí, že si členové nové hudební skupiny říkají Koktající blbouni, a jde si s nimi o tom promluvit. Se zděšením ale zjistí, že všichni skutečně koktají. Když se jde vedoucímu skupiny Carpenterovi omluvit, uvidí v jeho skřínce přípravek, který užívá proti koktání. Scott namítne, že ještě nebyl v Americe povolen. Jde o neschválenou látku a dle zásad "nulové tolerance" vůči podobným chemikáliím má být student okamžitě vyloučen. To pochopitelně vyvolá vlnu nevole, protože Carpenter je vynikající žák.

Další problém má Steven s antikoncepcí. Ukáže se, že si pro ni studentky chodily na ošetřovnu, kde ji dostávaly od ošetřovatelky. Ta sice měla pilulky na předpis od lékaře, přesto se ale rodiče začnou bouřit...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Marilyn Sudorová
Harvey Lipschultz
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Vedlejší postavy
Mr. Freeman
Carmen Torres
Judge Boilings
Marie Watson
Mr. Watson
High School Wrestler
Stuttering Adult #2
Mrs. Watson
Jason Porter
Stuttering Adult #1
Susan Bayer
Rebecca Phillips
Musical theater student
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Sixty Seven (neoficiální název)
Původní názevChapter Sixty Seven
Rok natočení2003
Premiéra19. září 2003
Česká premiéra13. září 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody