plakát seriálu

Bostonská střední

(Boston Public)

Epizoda 2×10 – Chapter Thirty-Two
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Lauren Davisová má dva lístky na koncert Newyorské filharmonie a nabídne Scottovi, aby šel s ní. Jakožto milovník hudby Scott samozřejmě s radostí přijímá. Čímž si ale proti sobě popudí nesnášenlivou a teď taky žárlivou Meredith. Tím spíš, že právě ten večer měla v úmyslu slavit tři měsíce od jejich seznámení. Meredith poroučí Lauren, aby lístek nabídla někomu jinému, ta se jí ale vysměje. Ani Scott zprvu nechce ustoupit.

Scott také naléhá na Harpera, aby Harveyho Lipschultze nepustil do druhého kola soutěže učitelů, protože bude nepochybně zase hovořit o tom, jak mají Američané na všechny své nepřátele shazovat bomby, jak to udělal už v prvním kole. Nečekaně se starého učitele ale zastane Marla, která mu také dá cennou radu.

Studentka Melissa spadla se schodů. Z nebezpečně vyhlížejícího pádu je jen vymknuté zápěstí, jeden ze spolužáků ale Ronnie naznačí, že to vypadalo, jako kdyby dívka spadla schválně. A pak se ukáže, že je Melissa těhotná. Rodiče tvrdí, že o všem vědí a otcem že je spolužák. Ten ale vzápětí prohlásí, že s Melissou nikdy ani nespal. Má ale podezření, že dívce udělal dítě její vlastní otec. Škola si povolá rodiče a ukáže se šokující pravda.

Danny má problémy s tím, že Marla zpívá na státní laické škole se studenty černošské náboženské písně. Vůbec se mu zdá, že neumí studentům pomoci v jejich těžkém postavení uprostřed nepřátelského světa...

Hlavní postavy
Steven Harper
Scott Guber
Marla Hendricksová
Marilyn Sudorová
Harvey Lipschultz
Ronnie Cooke
Danny Hanson
Harry Senate
Lauren Davisová
Vedlejší postavy
Louisa Fenn
Meredith Peters
Ferris Kaplan
Ty Miller
Jerome Harrison
Pauline Campbell
Gary Campbell
Melissa Campbell
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevChapter Thirty-Two (neoficiální název)
Původní názevChapter Thirty-Two
Rok natočení2001
Premiéra21. ledna 2002
Česká premiéra16. května 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody