plakát seriálu

Božská mrcha

(Saving Grace)

Epizoda 2×03 – Maloměstská láska (Little Hometown Love, A)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

V baru, kam policie často chodí, je velká sešlost. Z Afghánistánu přijel na dovolenou i Hamův bratr Ralph. Všichni se dobře baví, Ham Dewey natáčí video. Grace Hanadarkovou sice pronásleduje vidina Leona Colleye, kterého čeká trest smrti, ale odejde s Hamem na toaletu, kde se chtějí milovat. Grace však spatří pod dveřmi krev a najde tam podříznutého Eda Lagardiho, který jako civilní zaměstnanec zakládal na policii důkazní materiály. Několik svědků vidělo, jak se Ed hádal se svým nadřízeným Zekem. Zeke však prohlásí, že se nehádali, že ho jen Ed štval. Nicméně Zeke chtěl Eda vyhodit a Ed o tom věděl.

Když přijede do baru kapitánka Kate Perryová, vyptává se Grace, jak je možné, že došlo k vraždě v baru plném policistů. Ptá se, co dělala s Hamem na pánském záchodě a jestli byla opilá. Před barem čeká v autě na Eda jeho manželka Gretchen, a když se dozví o manželově smrti, ani není moc šokovaná. Grace udiví, když jí Gretchen řekne, že je ráda, že si konečně bude moct pořídit psa, kterého jí Ed zakázal.

Na Hamově videu se na okamžik objeví člověk v hnědé košili, na něhož si nikdo v baru nepamatuje. Policie se také shání po poslíčkovi Melvinovi, který do baru přivezl pivo a pak zmizel. Brzy ho najdou také zavražděného v autě...

Hlavní postavy
Grace Hanadarko
Ham Dewey
Butch Ada
Leon Cooley
Rhetta Rodriguez
Vedlejší postavy
Bobby Stillwater
detektiv Brad Gholston
Ralph 'Rafe' Dewey
Gretchen Lagardi
Ed Lagardi
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMaloměstská láska
Původní názevLittle Hometown Love, A
Rok natočení2008
Premiéra28. července 2008
Česká premiéra20. dubna 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody