plakát seriálu

Bratři a sestry

(Brothers & Sisters)

Názory uživatelů

Their differences make them human. Their bond makes them family.

B&S mě hodně překvapil. Osobně jsem si ho stáhla jen z nostalgie nad koncem Ally, o to větší pak bylo mé překvapení nad tím, jak kvalitní dramedy se mi dostala do rukou.
B&S zaujme jak z hereckého hlediska, tak z dějové stránky. Seriál má velké množství hlavních postav, každá z nich má ale v díle dosttek prostoru. Jejich příběhy jsou navíc natolik lidské, že se každý divák dokáže ztotožnit s něčím z jejich života. Osobně jsem si nejvíce oblíbila Kitty s Robertem a Kevina se Scottym, ale 'fandila' jsem všem postavám, dokonce i Holly :)
Kvalita sérií zůstává nezměněná s malou výjimkou série poslední, která si u mě mírně pohoršila odstraněním několika skvělých hlavních postav (zamrzelo to, ač to bylo na žádost herců).
Absolutním vrcholem seriálu jsou pak společné rodinné večeře. Mám nekončící obdiv ke scénáristům, kteří dokázali vymyslet tolik hádek, kolik se jich u těchto večeří objevilo, někdy byly vážné, většinou jsem ale smíchy padala ze židle. 95%

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

B&S dramedy

Od B&S jsem čekala lecco, ale tohle ne. S každým dílem přichází nová vlna radosti, euforie a rodinného štěstí, ale i vlna napětí, smutku a hněvu. Seriál plný emocí. B&S má velké množství hlavních postav a proto mě těší že každá má svůj vlastní nádech a každý divák si může vybrat se kterou z nich bude soucítit. Každý tam má svůj příběh, který je změnil do takové podoby v jaké je poznáváme a mi ten příběh každého z nich díl po dílů poznáváme. U B&S stojí zato zůstat až do poslední řady.

P.S. 24.12.2014 - Po shlédnutí všech pěti řad (poslední díl před cca 2 minutami) mohu říci, že rodina Walkerova ve mě navždy zanechala velmi silné dojmy a rozhýřené pocity...jen ty pozitivní.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk